FIGI LASER high


Dostępność: W magazynie
Model: 0739
Punkty: 0

26.99 PLN

Dostępne opcje


*

*

Ilość:

Wysokie, LASEROWO cięte majtki wyszczuplające z płasko osadzonymi fiszbinami,
niezastąpione przy mocno dopasowanych kreacjach

FIGI LASER high


Uformuje Twoją figurę na nowo

OPIS PRODUKTU

         FIGI LASER high marki Orirose to wysokie majtki wyszczuplające powstałe z połączenia pasa wyszczuplającego i niezwykle gładkich, CIĘTYCH LASEROWO, idealnie przylegających do ciała fig. Figi wyszczuplające powstały z cienkiej, sprężystej i płasko przylegającej do ciała tkaniny na bazie poliamidu i nylonu.
         Miękki, cienki ale wytrzymały materiał w połączeniu z nowatorskim krojem oraz płaskim wykończeniem (płaskie szwy i obszycia) na styku tkanina-skóra modeluje "niedoskonałości" idealnie przylegając do ciała.
Majtki wyszczuplające laser high w szybki i dyskretny sposób skorygują (UKSZTAŁTUJA NA NOWO) Twoja figurę od linii bioder, poprzez dolne i górne partie brzucha, talię pod biust.
        Część brzuszna (pas wyszczuplający) wykonany został z dwóch warstw tkaniny. Wewnętrznej, gładkiej i zewnętrznej dekoracyjno-wyszczuplającej (atrakcyjny, koronkowy, kwiatowy wzór).
Część majtkowa wykonana została z CIĘTEJ LASEROWO tkaniny, której zadaniem jest idealne przyleganie do ciała - PERFEKCYJNA GŁADKOŚĆ.

 

ZALETY

1) FIGI LASER high marki Orirose to wysokie majtki wyszczuplające powstałe z połączenia pasa wyszczuplającego i niezwykle gładkich, CIĘTYCH LASEROWO, idealnie przylegających do ciała fig.
2) Figi wyszczuplające powstały z cienkiej, sprężystej i płasko przylegającej do ciała tkaniny na bazie poliamidu i nylonu.
3) Miękki, cienki ale wytrzymały materiał w połączeniu z nowatorskim krojem oraz płaskim wykończeniem (płaskie szwy i obszycia) na styku tkanina-skóra modeluje "niedoskonałości" idealnie przylegając do ciała.
4) Majtki wyszczuplające laser high w szybki i dyskretny sposób skorygują (UKSZTAŁTUJA NA NOWO) Twoja figurę od linii bioder, poprzez dolne i górne partie brzucha, talię pod biust.
5) Część brzuszna (pas wyszczuplający) wykonany został z dwóch warstw tkaniny. Wewnętrznej, gładkiej i zewnętrznej dekoracyjno-wyszczuplającej (atrakcyjny, koronkowy, kwiatowy wzór).
6) Część majtkowa wykonana została z CIĘTEJ LASEROWO tkaniny, której zadaniem jest idealne przyleganie do ciała - PERFEKCYJNA GŁADKOŚĆ. Dzięki czemu Figi laser high w miejscach takich jak: biodra, pośladki czy pachwiny nie odznaczają się nawet przy bardzo dopasowanych kreacjach - maksimum dyskrecji.
7) CZTERY ELASTYCZNE, płaskie i płasko obszyte fiszbiny przylegają równomiernie do ciała. Usztywniają talię oraz podtrzymują i zapobiegają rolowaniu i zsuwaniu się pasa wyszczuplającego.
8) PODWYZSZONY STAN fig wyszczuplających do około 39 cm równomiernie kształtuje linię talii oraz wyszczupla i modeluje górne i dolne partie brzucha.
9) Płaskie wykończenia zapobiegają powstawaniu nieestetycznych wałeczków na przejściu tkanina-skóra.
10) Wysokie majtki wyszczuplające sprawdzają się idealnie dla kobiet:
- po porodzie (opinają, wygładzają miękki poporodowy brzuch)
- na diecie (delikatny ucisk żołądka powoduje uczucie sytości - zmniejsza apetyt)
- które w dosłowna minutę chcą ukształtować talię i brzuch na nowo.

 

DOBÓR ROZMIARU

         Doboru rozmiaru należy dokonać na podstawie posiadanego w danej chwili obwodu bioder i talii. Uzyskane z pomiaru obwody należy przenieść na poniższą tabele rozmiarów i wybrać odpowiadający rozmiar. Nie dobieramy rozmiarów ani większych ani mniejszych od uzyskanych z pomiaru. Jedynym odstępstwem od ww. zasady jest sytuacja, kiedy wartości obwodów wypadają na pograniczu dwóch rozmiarów. Wówczas należy dobrać rozmiar mniejszy.

 

TABELA ROZMIARÓW

Rozmiar Obw. bioder [cm] Obw. talii [cm]
S/M 85-100 60-80
L/XL 100-115 80-100

 

Powiązane produkty (4)