Body Forming Silhouette


Dostępność: W magazynie
Model: 06918
Punkty: 0

63.00 PLN

Dostępne opcje


*

*

Ilość:

Wyszczuplające i modelujące talię, brzuch, wygładzające biodra kształtujący pośladki, prostujące sylwetkę

Body FORMING silhouette

Oryginalny produkt marki:

Smukła talia, płaski brzuch i kształtne pośladki w kilka sekund

Tylko w sieci sklepów należących do Orirose i dobrych sklepach z bielizną wyszczuplającą

OPIS:

Body wyszczuplające wykonane zostały z miękkiego i przyjemnego w dotyku, cienkiego i wytrzymałego materiału na bazie SPANDEXU, który zapewnia wyjątkowy komfort noszenia. Unikalny krój w połączeniu z nowatorską, wytrzymała i elastyczną tkaniną idealnie modeluje talię, biodra oraz brzuch. Płaskie szycie body modelującego potęguje jego dyskrecje noszenia.

Body FORMING silhouette w sposób dyskretny i szybki skoryguje niedoskonałości talii, brzucha, bioder, a ulubiona sukienka o rozmiar za mała znów będzie układać idealnie.

Dyskretny, elastyczny, cienki i wytrzymały materiał zapewnia pewne przyleganie gorsetu wyszczuplającego do ciała. Dlatego body nie zwija się i nie roluje zapewniając maksimum komfortu noszenia.

ZALETY:

1) Body wyszczuplające wykonane zostały z miękkiego i przyjemnego w dotyku, cienkiego i wytrzymałego materiału na bazie SPANDEXU, który zapewnia wyjątkowy komfort noszenia. Unikalny krój w połączeniu z nowatorską, wytrzymała i elastyczną tkaniną idealnie modeluje talię, biodra oraz brzuch. Płaskie szycie body modelującego potęguje jego dyskrecje noszenia.

2) Body FORMING silhouette w sposób dyskretny i szybki skoryguje niedoskonałości talii, brzucha, bioder, a ulubiona sukienka o rozmiar za mała znów będzie układać idealnie.

3) Dyskretny, elastyczny, cienki i wytrzymały materiał zapewnia pewne przyleganie gorsetu wyszczuplającego do ciała. Dlatego body nie zwija się i nie roluje zapewniając maksimum komfortu noszenia.

4) Podwójne zapięcie typu haftki – suwak polega na zapinaniu body w pierwszej kolejności na rząd haftek, a następnie maskowane rzędu haftek dyskretnym suwakiem. Takie rozwiązanie zapewnia maksimum dyskrecji noszenia.

5) Szerokie, komfortowe ramiączka zapewniają pewne przyleganie body do ciała.

6) System Xtreme bra to unikalny krój body pod biustem, który wypycha stanik ku górze, dzięki czemu podnosi, podtrzymuje i optycznie ujędrnia biust.

7) System SMUKLA TALIA to unikalny warstw materiału body, aby maksymalnie wymodelować talię, brzuch, biodra z zachowaniem maksimum dyskrecji.

8) Komfortowe trzyrzędowe rozpięcie w kroku zapewnia regulację wysokości stanu gorsetu oraz swobodne korzystanie z toalety.

9) System X w postaci skrzyżowanych pasów plecowych, ściągając ramiona prostują plecy i zapobiega garbieniu.

10) Poziome przecięcie struktury materiału body w części lędźwiowej pleców umożliwia swobodne schylanie.

11) Pasy PUSH - UP podnoszą i ujędrniają pośladki, nadając im wymodelowany kształt.

12) Idealny dla kobiet po porodzie, ponieważ pomaga pozbyć się brzuszka.

13) Unikalny krój, który układa się na każdej sylwetce.

14) Body FORMING silhouette w dosłowną minutę wymodeluje – wyszczupli Twoją talie, brzuch, biodra i, podniesie pośladki a prostując plecy uwydatni biust nadając Twojej figurze ponętny i pełen seksapilu kształt.

DOBÓR ROZMIARU:          

Doboru rozmiaru należy dokonać na podstawie posiadanego w danej chwili obwodu bioder i talii. Uzyskany z pomiaru aktualny obwód bioder i talii należy przenieść na poniższą tabele rozmiarów i wybrać odpowiadający wartościom rozmiar. Nie dobieramy rozmiarów ani większych ani mniejszych od uzyskanych z pomiarów. Jedyne odstępstwo od ww. zasady dotyczy sytuacji, kiedy obwód bioder i talii wypadają na pograniczu dwóch rozmiarów. Wówczas w tego typu gorsecie wyszczuplającym prosimy o dobór rozmiaru większego.

 

TABELA ROZMIARÓW:

Powiązane produkty (13)