Push – up HIGH Magic Slim Control


Dostępność: W magazynie
Model: 03008
Punkty: 0

33.00 PLN

Dostępne opcje


*

*

Ilość:

Wyszczuplające i modelujące talię, brzuch, wygładzające biodra

kształtujące pośladki, wysokie majtki

Push-up High control

Oryginalny produkt marki:

Uformuje Twoją figurę na nowo.

Tego modelu nie znajdziesz w innym sklepie.

Tylko w sieci sklepów należących do Orirose i dobrych sklepach z bielizną wyszczuplającą.

OPIS PRODUKTU

         Push-up high control to model bielizny wyszczuplającej, który powstał z połączenia wysokich majtek modelujących z pasem wyszczuplającym z trzystopniową regulacja ucisku. Dzięki zastosowaniu niezwykle cienkiej, sprężystej i idealnie przylegającej do ciała tkaniny w dyskretny sposób skoryguje (ukształtuje na nowo) Twoją talię, górne i dolne partie brzucha, biodra oraz pośladki.
Miękki, cienki ale wytrzymały i sprężysty materiał w połączeniu z przemyślanym krojem oraz płaskim wykończeniem na styku tkanina-skóra modeluje "niedoskonałości" idealnie przylegając do ciała zapewniając PERFEKCYJNĄ GŁADKOŚĆ.

ZALETY

1) Push-up high control to model bielizny wyszczuplającej, który powstał z połączenia wysokich majtek modelujących z pasem wyszczuplającym z trzystopniową regulacja ucisku. Dzięki zastosowaniu niezwykle cienkiej, sprężystej i idealnie przylegającej do ciała tkaniny w dyskretny sposób skoryguje (ukształtuje na nowo) Twoją talię, górne i dolne partie brzucha, biodra oraz pośladki.
2) Miękki, cienki ale wytrzymały i sprężysty materiał w połączeniu z przemyślanym krojem oraz płaskim wykończeniem na styku tkanina-skóra modeluje "niedoskonałości" idealnie przylegając do ciała zapewniając PERFEKCYJNĄ GŁADKOŚĆ.
3) TRZY STOPNIE UCISKU to rozwiązanie zapewniające w zależności od potrzeby regulację ucisku na talię i brzuch. Dzięki trzystopniowej regulacji swobodnie dostosujesz ucisk do posiadanego w danej chwili obwodu talii i brzucha. Regulacja zapewnia możliwość zwiększenia lub zmniejszenia ucisku w zależności od potrzeby.
4) Rozpięcie części brzusznej ułatwia ubranie majtek wyszczuplających.
5) Dwie elastyczne fiszbiny przylegają równomiernie do ciała. Usztywniają talię zapobiegając rolowaniu się majtek wyszczuplających.
6) WYSOKI 46 cm stan równomiernie kształtuje linię talii oraz modeluje dolne i górne partie brzucha przy zachowaniu maksimum DYSKRECJI NOSZENIA.
7) Płaskie wykończenia zapobiega powstawaniu nieestetycznych wałeczków na przejściu tkanina-skóra.
8) Push-up ujędrnia i modeluje pośladki.
9) Jest niezastąpiony dla kobiet:
- po porodzie (opinanie, wygładzanie i przy wchłanianiu się tzw. miękkiego poporodowego brzucha)
- na diecie (delikatny ucisk żołądka powoduje uczucie sytości)
- które w dosłowna minutę chcą ukształtować talię i brzuch.

DOBÓR ROZMIARU

Doboru rozmiaru należy dokonać na podstawie posiadanego w danej chwili obwodu talii i bioder. Uzyskany z pomiaru obwód talii i bioder należy przenieść na poniższą tabelę rozmiarów i wybrać odpowiadający im rozmiar. Nie dobieramy rozmiarów ani większych ani mniejszych od uzyskanych z pomiaru. Jedyne odstępstwo od ww. zasady dotyczy sytuacji, kiedy obwód bioder i talii wypada na pograniczu dwóch rozmiarów. Wówczas w tego typu majtkach wyszczuplających prosimy o dobór rozmiaru mniejszego.

ZAPRASZAMY

Powiązane produkty (6)