Figi Brazilian effect


Dostępność: W magazynie
Model: 0388
Punkty: 0

22.99 PLN

Dostępne opcje


*

*

Ilość:

Pełna kształty, a zwłaszcza kształtne pupy zawsze były, są i prawdopodobnie będą w modzie przed długie lata. Podążając tym tropem Orirose wprowadziła na rynek:


Figi Brazilian effect


Idealna brazylijska pupa w zaledwie kilka sekund!
Jedyny dostępny na rynku polskim tego typu model - to rewelacyjna nowość!

 

Pełne kształty, a zwłaszcza kształtne pupy zawsze były, są i prawdopodobnie przez długie lata będą w modzie. Podążając tym tropem Marka Orirose wprowadziła na rynek kolejny model bielizny korygujący kształt kobiecej pupy.

 

Dlatego jeśli masz płaską pupę lub chłopięcą figurę Figi Brazilian effect są rozwiązaniem dla Ciebie. Majteczki wykonane zostały z niezwykle cienkiego i elastycznego materiału na bazie 85% nylonu i 15% spandexu w nowatorskiej technologii polegającej na wklejeniu pomiędzy dwie warstwy materiału wyprofilowanych do kształtu pupy piankowych wkładek. W wyniku tego zabiegu powstały Figi Brazilian effect , które idealnie przylegają do ciała, dyskretnie powiększają (o 2-3 cm), wizualnie ujędrniają i korygują kształt Twojej pupy.


ZALETY:

 • Figi Brazilian effect  Marki Orirose to rewolucyjna nowość na rynku polskim, dzięki którym Twoje pośladki nabiorą jędrnego, pełnego, seksownego i ponętnego kształtu.
 • Figi wykonane zostały w technologii bezszwowej z niezwykle cienkiego i przyjemnego w dotyku materiału na bazie 85% nylonu i 15% spandexu w połączeniu z nowatorskim procesem "profilowania kształtu". Technologia ta polega na wklejeniu pomiędzy dwie warstwy tkaniny wyprofilowanych do kształtu pupy piankowych wkładek, które korygują, ujędrniają i powiększają kształt o 2-3 cm.
 • Majteczki w kilka sekund zmienią kształt Twojej pupy , a ty poczujesz się pewnie i seksownie.
 • Korygując kształt pupy figi podkreślą walory Twojej figury, dodadzą seksapilu i dyskretnie przyciągną wzrok panów.
 • Figi Brazilian effect  to "sekret" gwiazd mody, filmu i estrady.
 • IDEALNE ROZWIĄZANIE DLA KOBIET:
  • diecie, której skutkiem pozostały płaskie i wiszące pośladki,
  • mających płaską pupę lub chłopięcą figurę,
  • pragnących poprawić kształt pośladków i nadać im brazylijskie kształty.

 

DOBÓR ROZMIARU:


Dobór rozmiaru należy dokonać na podstawie posiadanego w danej chwili obwodu bioder. Uzyskane z pomiaru obwód należy przenieść na poniższą tabele rozmiarów i wybrać odpowiadający im rozmiar. Nie dobieramy rozmiarów ani większych ani mniejszych od uzyskanych z pomiaru. Jedynym odstępstwem od ww. zasady jest sytuacja, kiedy wartości obwodów bioder wypadają na pograniczu dwóch rozmiarów. Wówczas należy dobrać rozmiar większy.


TABELA ROZMIARÓW:

 


Rozmiar

Obw. bioder [cm]

S

70-80

M

80-90

L

90-100

Powiązane produkty (2)