Push-up Discreet high seamless


Dostępność: W magazynie
Model: 05631
Punkty: 0

30.00 PLN

Dostępne opcje


*

*

Ilość:

Wyszczuplające brzuch, wygładzające linie talii i bioder, ujędrniające pośladki, bezszwowe, z silikonem samonośnym zapobiegającym rolowaniu

 

Push-up DISCREET high seamless

 

To jedyne, dostępne na rynku majtki wyszczuplające o wysokim stanie, bezszwowym kroju, z silikonem samonośnym zapobiegającym jego rolowaniu.

Gorset jest produktem bezszwowym. Dzięki tej zalecie idealnie przylega do ciała korygując i modelując niedoskonałości. Brak szwów zapewnia maksimum dyskrecji. Gorset nie odznacza się pod ubraniem nawet przy bardzo dopasowanych kreacjach.

 

Podwójna warstwa przyczepnego do ciała silikonu na wykończeniu majtki (części pod biustem) zapewnia pewne przyleganie gorsetu do ciała. Dzięki temu rozwiązaniu body idealnie przylega do ciała, nie roluje się i zapewnia niespotykany dotąd komfort noszenia.

 

Body wyszczuplające Push-up DISCREET high seamless wykonane zostały z niezwykle sprężystej i przewiewnej tkaniny na bazie 68% poliamidu, 28% nylonu i 4% bawełny, gwarantującej w połączeniu z odpowiednim krojem modelujące właściwości. Miły w dotyku, wytrzymały i elastyczny materiał oparty o najnowocześniejsze technologie wyrobów włókienniczych, o bezszwowym kroju
zapewnia trwałość i elegancję.

 

ZALETY Push-up DISCREET high seamless:

 • Majtki wyszczuplające Push-up DISCREET high seamless wykonane zostały z niezwykle sprężystej i przewiewnej tkaniny na bazie 68% poliamidu, 28% nylonu i 4% bawełny, gwarantującej w połączeniu z odpowiednim krojem modelujące właściwości. Miły w dotyku, wytrzymały i elastyczny materiał o bezszwowym kroju zapewnia trwałość i elegancję. Przewiewny materiał pozwala skórze oddychać nawet w upalne dni.
 • Gorset wyszczuplający jest produktem BEZSZWOWYM. Korygując i modelując niedoskonałości idealnie przylega do ciała. Brak szwów zapewnia maksimum dyskrecji. Gorset nie odznacza się pod ubraniem nawet przy bardzo dopasowanych kreacjach.
 • Podwójna warstwa przyczepnego do ciała SILIKONU na wykończeniu majtki (część pod biustem) zapewnia pewne przyleganie tkaniny do ciała. Dzięki temu rozwiązaniu gorset idealnie przylega
  do skóry, nie roluje się i zapewnia niespotykany dotąd komfort noszenia.
 • Wysoki stan i unikalny krój w połączeniu z nowatorską, wytrzymałą i elastyczna tkaniną idealnie
  modeluje sylwetkę na odcinku od linii bioder pod biust.
 • Gorset wyszczupla i podkreśla talię, wygładza brzuch oraz modeluje linie bioder. Push-up
  DISCREET high seamless jest niezastąpiony :
  • - po porodzie
  • - na diecie
  • - dla kobiet, które w dosłowna minutę chcą wymodelować sylwetkę.
 • Push-up DISCREET high seamless to jedyne, dostępne na rynku majtki wyszczuplające o wysokim, bezszwowym kroju z silikonem samonośnym zapobiegającym jego rolowaniu.
 • Dzięki temu majtki modelują sylwetkę na odcinku od linii ponad kolanami pod biust.
 • Pasy push – up podnoszą i ujędrniają pośladki nadając im wymodelowany, jędrny kształt.
 • Gorset wyszczuplający Push-up DISCREET high seamless w dosłowną minutę wymodeluje – wyszczupli Twoją talie, brzuch, biodra, ujędrni pośladki i nada Twojej figurze ponętny i pełen seksapilu kształt.

 

DOBÓR ROZMIARU: 


Doboru rozmiaru należy dokonać na podstawie posiadanego w danej chwili obwodu bioder i pasa. Uzyskane z pomiaru obwody bioder i pasa należy przenieść na poniższą tabelę rozmiarów i wybrać odpowiadający im rozmiar. Nie dobieramy rozmiarów ani większych ani mniejszych od uzyskanych z pomiaru. Jedyne odstępstwo od ww. zasady dotyczy sytuacji, kiedy obwód pasa wypada na pograniczu dwóch rozmiarów. Wówczas w tego typu gorsecie wyszczuplającym prosimy o dobór rozmiaru mniejszego.

 

TABELA ROZMIARÓW:

 

Rozmiar

Obwód bioder [cm]

Obwód pasa [cm]

S

80-90

65-75

M

90-100

75-85

L

100-110

85-95

XL

110-120

95-105

 

Powiązane produkty (10)