Slim Discreet seamless


Dostępność: W magazynie
Model: 09560
Punkty: 0

32.00 PLN

Dostępne opcje


*

*

Ilość:

Wyszczuplające, modelujący talię, brzuch, wygładzający biodra
kształtujący pośladki i opinające uda wysokie majtki

Slim DISCREET seamless

Oryginalny produkt marki:


Smukła talia, płaski brzuch, kształtne biodra i pośladki oraz wygładzone uda w kilka sekund

TEGO MODELU NIE KUPISZ W ŻADNYM SKLEPIE

Tylko w sieci sklepów należących do Orirose i dobrych sklepach z bielizną wyszczuplającą

OPIS:

          Slim disctreet seamless marki Orirose to wysokie majtki wyszczuplająco modelujące, które dzięki zastosowaniu sprężystej i gładko przylegającej do ciała tkaniny na bazie poliamidu i elastanu w szybki i dyskretny sposób skoryguje (ukształtuje na nowo) Twoją figurę od linii pod biustem, poprzez talię, brzuch, biodra, pośladki i uda.
Sprężysty, wytrzymały ale miły w dotyku materiał w połączeniu z wysokim krojem czerpiącym z idei bielizny bezszwowej modeluje "niedoskonałości" gładko przylegając do ciała.
           Podwójna WARSTWA SILIKONU antyrolującego w górnym pasie pod biustem zapewnia pewne przyleganie do ciała. Wyeliminowane zostało w ten sposób niekontrolowane zsuwanie się majtek wyszczuplających ku dołowi.
Wysokie majtki Slim disctreet seamless kształtują linię talii, modelują dolne i górne partie brzucha, wygładzają biodra i ujędrniają pośladki przy zachowaniu maksimum DYSKRECJI NOSZENIA.

ZALETY:

1) Slim disctreet seamless marki Orirose to wysokie majtki wyszczuplająco modelujące, które dzięki zastosowaniu sprężystej i gładko przylegającej do ciała tkaniny na bazie poliamidu i elastanu w szybki i dyskretny sposób skoryguje (ukształtuje na nowo) Twoją figurę od linii pod biustem, poprzez talię, brzuch, biodra, pośladki i uda.
2) Sprężysty, wytrzymały ale miły w dotyku materiał w połączeniu z wysokim krojem czerpiącym z idei bielizny bezszwowej modeluje "niedoskonałości" gładko przylegając do ciała.
3) Podwójna WARSTWA SILIKONU antyrolującego w górnym pasie pod biustem zapewnia pewne przyleganie do ciała. Wyeliminowane zostało w ten sposób niekontrolowane zsuwanie się majtek wyszczuplających ku dołowi.
4) Wysokie majtki Slim disctreet seamless kształtują linię talii, modelują dolne i górne partie brzucha, wygładzają biodra i ujędrniają pośladki przy zachowaniu maksimum DYSKRECJI NOSZENIA.
5) PUSH - UP kształtuje i ujędrniają pośladki nadając im wymodelowany kształt.
6) Nogawki antycellulitowe poprzez delikatne opinanie ud ukrywają i tuszują cellulit.
7) Płaskie przejście na styku tkanina - skóra zapewnia maksimum DYSKRECJI oraz zapobiega powstawaniu nieestetycznych wałeczków.
8) Komfortowe wycięcie higieniczne pozwala na bezproblemowe korzystanie z toalety.
9) Wyszczuplające majtki Slim disctreet seamless marki Orirose jest niezastąpionym dodatkiem pod kreację wieczorową lub do codziennego użytku dla kobiet:
a) po porodzie (opinana, wygładza i pomaga przy wchłanianiu się tzw. miękkiego poporodowego brzucha)
b) na diecie (delikatny ucisk żołądka powoduje uczucie sytości)
c) które w dosłowna minutę chcą wymodelować swoją sylwetkę.

DOBÓR ROZMIARU:     
         Doboru rozmiaru należy dokonać na podstawie posiadanego w danej chwili obwodu bioder i talii. Uzyskane z pomiaru obwód bioder i talii należy przenieść na poniższą tabele rozmiarów i wybrać odpowiadający rozmiar. Nie dobieramy rozmiarów ani większych ani mniejszych od uzyskanych z pomiaru. Jedyne odstępstwo od ww. zasady dotyczy sytuacji, kiedy obwód bioder i talii wypadają na pograniczu dwóch rozmiarów. Wówczas w tego typu gorsecie wyszczuplającym prosimy o dobór rozmiaru mniejszego.

TABELA ROZMIARÓW:

ZAPRASZAMY

Powiązane produkty (8)