Body Slim Figure


Dostępność: W magazynie
Model: 02669-2
Punkty: 0

39.50 PLN

Dostępne opcje


*

*

Ilość:

Optymalnie przylegające do ciała, bezszwowe, modelujące brzuch,

wygładzające talię i biodra, korygujące kształt biustu

Body SLIM figure

Oryginalny produkt marki

Tego modelu nie kupisz w innym sklepie.

Tylko w sieci sklepów należących do Orirose i dobrych sklepach z bielizną ciążową i wyszczuplającą.

OPIS PRODUKTU

         Body Slim figure marki Orirose wykonane zostały z oddychającej tkaniny na bazie poliamidu i elastanu. Zróżnicowany układ warstw przędzy dla poszczególnych, modelowanych partii ciała (innych dla pośladków, talii, bioder, brzucha czy biustu) optymalnie modeluje i wygładza zapewniając PERFEKCYJNĄ GŁADKOŚĆ przy zachowaniu maksimum DYSKRECJI NOSZENIA.
         Body SLIM figure wykonane zostały w technologii bezszwowej, z miękkiej i sprężystej, dającego poczucie komfortu tkaniny o modelujących właściwościach. Sprawia wrażenie drugiej skóry, zapewnia swobodę ruchu, optymalnie dopasowuje się do ciała, równomiernie opinając i modelując sylwetkę.
         Brak szwów, usztywnień i fiszbin zapewnia maksimum dyskrecji. Body gładko przylega do ciała, nie odznacza się pod ubraniem nawet przy bardzo dopasowanych kreacjach.
W odróżnieniu od klasycznego kroju, body wyposażone zostało w tzw. biustonosz idealny. To bezszwowa, odpowiednio wyprofilowana cześć body spełniająca funkcję biustonosza, nie posiadającego fiszbin, haftek i usztywnień. Biustonosz nie ciśnie i nie opina biustu.
          Wymienne, o regulowanej długości ramiączka w połączeniu z trzystopniowym zapięciem w kroku zapewniają możliwość swobodnej REGULACJI STANU body.
Głęboko, optymalnie wykrojona część plecowa pozwala na ubranie body modelującego do kreacji z odkrytymi ramionami. Body modeluje dolne i górne partie brzucha, kształtuje talię oraz wygładza linię bioder.
PUSH – UP podnosi i koryguje kształt pośladków.

ZALETY

1) Body Slim figure marki Orirose wykonane zostały z oddychającej tkaniny na bazie poliamidu i elastanu. Zróżnicowany układ warstw przędzy dla poszczególnych, modelowanych partii ciała (innych dla pośladków, talii, bioder, brzucha czy biustu) optymalnie modeluje i wygładza zapewniając PERFEKCYJNĄ GŁADKOŚĆ przy zachowaniu maksimum DYSKRECJI NOSZENIA.
2) Body SLIM figure wykonane zostały w technologii bezszwowej, z miękkiej i sprężystej, dającego poczucie komfortu tkaniny o modelujących właściwościach. Sprawia wrażenie drugiej skóry, zapewnia swobodę ruchu, optymalnie dopasowuje się do ciała, równomiernie opinając i modelując sylwetkę.
3) Brak szwów, usztywnień i fiszbin zapewnia maksimum dyskrecji. Body gładko przylega do ciała, nie odznacza się pod ubraniem nawet przy bardzo dopasowanych kreacjach.
4) W odróżnieniu od klasycznego kroju, body wyposażone zostało w tzw. biustonosz idealny. To bezszwowa, odpowiednio wyprofilowana cześć body spełniająca funkcję biustonosza, nie posiadającego fiszbin, haftek i usztywnień. Biustonosz nie ciśnie i nie opina biustu.
5) Wymienne, o regulowanej długości ramiączka w połączeniu z trzystopniowym zapięciem w kroku zapewniają możliwość swobodnej REGULACJI STANU body.
6) Głęboko, optymalnie wykrojona część plecowa pozwala na ubranie body modelującego do kreacji z odkrytymi ramionami.
7) Body modeluje dolne i górne partie brzucha, kształtuje talię oraz wygładza linię bioder.
8) PUSH – UP podnosi i koryguje kształt pośladków.
9) Trzystopniowe zapięcie w kroku pozwala na komfortowe korzystanie z toalety.
10) Jest niezastąpione dla kobiet do długotrwałego, codziennego użytku jak również:
a) po porodzie (opinanie, wygładzanie i przy wchłanianiu się tzw. miękkiego poporodowego brzucha)
b) na diecie (delikatny ucisk żołądka powoduje uczucie sytości)
c) które okazjonalnie, w dosłowną minutę chcą wymodelować sylwetkę na odcinku biodra - biust.

DOBÓR ROZMIARU

Doboru rozmiaru należy dokonać na podstawie poniższej tabeli rozmiarów. Uzyskane z pomiaru obwody należy przenieść na poniższą tabele rozmiarów i wybrać odpowiadający rozmiar. Nie dobieramy rozmiarów ani większych ani mniejszych od uzyskanych z pomiaru. Jedyne odstępstwo od ww. zasady dotyczy sytuacji, kiedy obwody wypadają na pograniczu dwóch rozmiarów. Wówczas w tego typu body wyszczuplającym prosimy o dobór rozmiaru mniejszego.

ZAPRASZAMY

Powiązane produkty (7)