Body IDEAL silhouette


Dostępność: W magazynie
Model: 0181
Punkty: 0

42.00 PLN

Dostępne opcje


*

*

Ilość:

Body IDEAL silhouette 

Wyszczuplające talię, dolne i górne partie brzucha, modelujące linie bioder i pośladków, wyokrąglające piersi

i powiększające o 1-2 rozmiary biust

Uformuje Twoją figurę na nowo

Oryginalny produkt marki:

Tego modelu nie kupisz w innym sklepie.

 Tylko w sieci sklepów należących do Orirose i dobrych sklepach z bielizną ciążową i wyszczuplającą.

OPIS PRODUKTU:

Bądź piękna z Orirose

          Body IDEAL silhouette marki Orirose to body wyszczuplająco modelujące, które dzięki zastosowaniu sprawdzonej, sprężystej i idealnie przylegającej do ciała tkaniny na bazie poliamidu i elastanu w szybki i dyskretny sposób skoryguje (ukształtuje na nowo) Twoją figurę na linii od biustu, poprzez talię, brzuch, biodra i pośladki.
          Miękki, cienki ale wytrzymały i sprężysty materiał w połączeniu z nowatorskim krojem bazującym na idei bielizny BEZSZWOWEJ w połączeniu z płaskim wykończeniem na styku tkanina-skóra,  modeluje "niedoskonałości" idealnie przylegając do ciała.
         Body powstało poprzez  PRZEMYŚLANE POŁĄCZENIE klasycznego kroju BODY bezszwowego z klasycznym, gładkim  BIUSTONOSZEM powiększającym biust typu push-up. Połączenie to powoduje, że nie powstaje pomiędzy  biustem, a częścią majtkową body nieestetyczna przerwa. Część majtkowa pewnie przylega do ciała od dolnych po górne partia brzucha. Rozwiązanie to w połączeniu z BEZSZWOWĄ STRUKTURĄ oraz płaskimi wykończeniami na przejściu tkanina-skóra, zapewnia MAKSIMUM DYSKRECJI oraz PERFEKCYJNĄ GŁADKOŚĆ.

Bądź piękna z Orirose

ZALETY:

1) Body IDEAL silhouette marki Orirose to body wyszczuplająco modelujące , które dzięki zastosowaniu sprawdzonej, sprężystej i idealnie przylegającej do ciała tkaniny na bazie poliamidu i elastanu w szybki i dyskretny sposób skoryguje (ukształtuje na nowo) Twoją figurę na linii od biustu, poprzez talię, brzuch, biodra i pośladki.

2) Miękki, cienki ale wytrzymały i sprężysty materiał w połączeniu z nowatorskim krojem bazującym na idei bielizny BEZSZWOWEJ w połączeniu z płaskim wykończeniem na styku tkanina-skóra,  modeluje "niedoskonałości" idealnie przylegając do ciała.

3) Body powstało poprzez  PRZEMYŚLANE POŁĄCZENIE klasycznego kroju BODY bezszwowego z klasycznym, gładkim  BIUSTONOSZEM powiększającym biust typu push-up. Połączenie to powoduje, że nie powstaje pomiędzy  biustem, a częścią majtkową body nieestetyczna przerwa. Część majtkowa pewnie przylega do ciała od dolnych po górne partia brzucha. Rozwiązanie to w połączeniu z BEZSZWOWĄ STRUKTURĄ oraz płaskimi wykończeniami na przejściu tkanina-skóra, zapewnia MAKSIMUM DYSKRECJI oraz PERFEKCYJNĄ GŁADKOŚĆ.

4) Biustonosz typu Push-up UNOSI i ZAOKRĄBLA biust. Pozwala na wizualne powiększenie biustu od 1 do 2 rozmiarów. Grubość miseczki to od 4mm w części górnej do 20mm w części dolnej. Dodatkowo miseczka została usztywniona na fiszbinach zapewniających pewne i stabilne przyleganie do biustu.

5) Zapięcie biustonosza na 2 haftki i trzy poziomy regulacji zapewnia pewne, a z drugie strony precyzyjne dopasowanie obwodu pod biustem.

6) Poprzez wizualne powiększenie biustu, a z drugiej strony wyszczuplenie dolnych i górnych partii brzucha oraz wygładzenie linii talii i bioder Body IDEAL silhouette marki Orirose wizualnie MODELUJE SYLWETKĘ nadając jej kobiece proporcje.

7) Body kształtują linię talii, modelują dolne i górne partie brzucha, wygładzają biodra i ujędrniają pośladki przy zachowaniu maksimum DYSKRECJI NOSZENIA.

8) Cienkie (12 mm) W PEŁNI ODPINANE REGULOWANE RAMIĄCZKA w połączeniu z trzystopniową regulacją (zapięcia w kroku)  pozwalają na optymalną regulacją stanu body.

9) Regulowane zapięcie w kroku pozwala na komfortowe korzystanie z toalety.

10) Pasy PUSH - UP podnoszą i ujędrniają pośladki nadając im wymodelowany kształt.

11) Wyszczuplające Body IDEAL silhouette marki Orirose jest niezastąpionym dodatkiem pod kreację wieczorową lub do codziennego użytku dla kobiet:

- po porodzie (opinana, wygładza i pomaga przy wchłanianiu się tzw. miękkiego poporodowego brzucha)

- na diecie (delikatny ucisk żołądka powoduje uczucie sytości)

- które w dosłowna minutę chcą wymodelować swoją sylwetkę.

DOBÓR ROZMIARU:

           Doboru rozmiaru należy dokonać na podstawie posiadanego w danej chwili obwodu bioder, talii i pod biustem. Uzyskane z pomiaru obwody należy przenieść na poniższą tabele rozmiarów i uwzględniając rozmiar biustu wybrać odpowiadający rozmiar. Nie dobieramy rozmiarów ani większych ani mniejszych od uzyskanych z pomiaru. Jedynym odstępstwem od ww. zasady jest sytuacja, kiedy wartości obwodów wypadają na pograniczu dwóch rozmiarów. Wówczas należy dobrać rozmiar mniejszy.

TABELA ROZMIARÓW

ROZMIAR S/M L/XL
obw. pod biustem [cm] 70-85 85-100
obw. talii [cm] 65-80 80-95
obw. bioder [cm] 90-100 100-110
biust [wielkość miski] B,C,D B,C,D

ZAPRASZAMY

Powiązane produkty (8)