Body SECRET wide


Dostępność: W magazynie
Model: 06814
Punkty: 0

31.49 PLN

Dostępne opcje


*

*

Ilość:

Mocno wyszczuplające talię oraz dolne i górne partie brzucha,

równomiernie modelujące figurę body wyszczuplające

Body SECRET wide

Oryginalny produkt marki

OPIS

Body SECRET wide marki Orirose to body wyszczuplająco modelujące, które dzięki zastosowaniu niezwykle cienkiej, sprężystej i idealnie przylegającej do ciała tkaninie na bazie poliamidu i elastanu o ATRAKCYJNYM KWIATOWYM wzornictwie w szybki i dyskretny sposób skoryguje (ukształtuje na nowo) Twoją figurę na linii od biustu poprzez talię, brzuch, biodra i pośladki.

Miękka, cienka ale wytrzymała i sprężysta tkanina o STRUKTURZE MIKROSIATKI w połączeniu z krojem dopasowanym do kobiecej sylwetki oraz płaskim wykończeniem na styku TKANINA - SKÓRA modeluje "niedoskonałości" idealnie przylegając do ciała.

Body SECRET wide nie odznacza się pod ubraniem nawet przy bardzo dopasowanych kreacjach. Zapewnia maksimum dyskrecji oraz PERFEKCYJNĄ GŁADKOŚĆ przy zachowaniu maksimum DYSKRECJI NOSZENIA.
Body wyszczuplające modeluje i wygładzający dolne i górne partie brzucha. Kształtuje linię talii i bioder.
Regulacja wysokości stanu body - body - trzystopniowa regulacją zapięcia w kroku pozwala na optymalna regulacje stanu body.
Unosi biust - tzw. efekt XTREME BRA to krój body wyszczuplającego zaprojektowany w taki sposób, aby wypchnąć biust ku górze, a tym samym wizualnie ujędrnić biust.

ZALETY

1) Body SECRET wide marki Orirose to body wyszczuplająco modelujące, które dzięki zastosowaniu niezwykle cienkiej, sprężystej i idealnie przylegającej do ciała tkaninie na bazie poliamidu i elastanu w szybki i dyskretny sposób skoryguje (ukształtuje na nowo) Twoją figurę na linii od biustu poprzez talię, brzuch, biodra i pośladki.
2) Miękka, cienka ale wytrzymała i sprężysta tkanina o STRUKTURZE MIKROSIATKI w połączeniu z krojem dopasowanym do kobiecej sylwetki oraz płaskim wykończeniem na styku TKANINA - SKÓRA modeluje "niedoskonałości" idealnie przylegając do ciała.
3) Body SECRET wide nie odznacza się pod ubraniem nawet przy bardzo dopasowanych kreacjach. Zapewnia maksimum dyskrecji oraz PERFEKCYJNĄ GŁADKOŚĆ przy zachowaniu maksimum DYSKRECJI NOSZENIA.
4)
Body wyszczuplające modeluje i wygładza dolne i górne partie brzucha.
5)
Kształtuje linię talii i bioder.
6) Regulacja wysokości stanu body - trzystopniowa regulacją zapięcia w kroku pozwala na optymalna regulacje stanu body.
7) Efekt XTREME BRA to krój body wyszczuplającego zaprojektowany w taki sposób, aby podnieść / wypchnąć biust ku górze, a tym samym wizualnie ujędrnić i powiększyć biust.
8) Głęboko wykrojona część plecowa pozwala na ubieranie kreacji z odkrytymi ramionami.
9) Regulowane, trzystopniowe zapięcie w kroku
pozwala na komfortowe korzystanie z toalety.
10) Modeluje, koryguje, wygładza i ujędrnia pośladki.
11) Atrakcyjne KWIATOWE wzornictwo.
12) Szerokie, komfortowe ramiączka
zapewniają pewne przyleganie body do ciała.
13) Jest niezastąpiony dla kobiet:
a) po porodzie (opinanie, wygładzanie i przy wchłanianiu się tzw. miękkiego poporodowego brzucha)
b) na diecie (delikatny ucisk żołądka powoduje uczucie sytości)
c) które w dosłowna minutę chcą ukształtować talię i brzuch.

DOBÓR ROZMIARU

Doboru rozmiaru należy dokonać na podstawie poniższej tabeli rozmiarów. Uzyskane z pomiaru obwody należy przenieść na poniższą tabele rozmiarów i wybrać odpowiadający rozmiar. Nie dobieramy rozmiarów ani większych ani mniejszych od uzyskanych z pomiaru. Jedyne odstępstwo od ww. zasady dotyczy sytuacji, kiedy obwody wypadają na pograniczu dwóch rozmiarów. Wówczas w tego typu body wyszczuplającym prosimy o dobór rozmiaru mniejszego.

ZAPRASZAMY

Powiązane produkty (7)