Body Comfort


Dostępność: W magazynie
Model: 06914
Punkty: 0

45.00 PLN

Dostępne opcje


*

*

Ilość:

Wyszczuplające dolne i górne partie brzucha, modelujące linię talii i bioder, kształtujące pośladki

BODY COMFORT

Oryginalny produkt marki:

Uformuje twoją figurę na nowo.

TEGO MODELU NIE ZAKUPISZ W ŻADNYM SKLEPIE.

Tylko w sieci sklepów należących do Orirose i dobrych sklepach z bielizną wyszczuplającą

OPIS:

Body COMFORT marki Orirose to body wyszczuplające, które wykonane zostały z miękkiego, sprężystego i idealnie przylegającej do ciała materiału na bazie poliamidu i elastanu. Body w szybki i dyskretny sposób skoryguje (ukształtuje na nowo) Twoją figurę na linii od biustu poprzez talię, brzuch, biodra i pośladki.
Miękki, cienki ale wytrzymały i sprężysty materiał w połączeniu z nowatorskim krojem oraz płaskim wykończeniem na styku tkanina-skóra modeluje "niedoskonałości" idealnie przylegając do ciała.
Body Comfort nie odznacza się pod ubraniem nawet przy bardzo dopasowanych kreacjach. Zapewnia maksimum dyskrecji oraz PERFEKCYJNĄ GŁADKOŚĆ. Body wyszczuplające modeluje i wygładza linię talii, bioder i pośladków, efekt PŁASKI BRZUCH (odpowiednio skrojony układ tkanin składający się na wzmocnienie części brzusznej) modeluje, wyszczupla i wygładza dolne i górne partie brzucha.

ZALETY:

1) Body COMFORT marki Orirose to body wyszczuplające, które wykonane zostały z miękkiego, sprężystego i idealnie przylegającej do ciała materiału na bazie poliamidu i elastanu. Body w szybki i dyskretny sposób skoryguje (ukształtuje na nowo) Twoją figurę na linii od biustu poprzez talię, brzuch, biodra i pośladki.
2) Miękki, cienki ale wytrzymały i sprężysty materiał w połączeniu z nowatorskim krojem oraz płaskim wykończeniem na styku tkanina-skóra modeluje "niedoskonałości" idealnie przylegając do ciała.
3) Body Comfort nie odznacza się pod ubraniem nawet przy bardzo dopasowanych kreacjach. Zapewnia maksimum dyskrecji oraz PERFEKCYJNĄ GŁADKOŚĆ.
4) Efekt PŁASKI BRZUCH to odpowiednio skrojony układ tkanin składający się na wzmocnienie części brzusznej , modelujący , wyszczuplający i wygładzający dolne i górne partie brzucha.
5) Body comfort modeluje i wygładza linię talii, bioder i pośladków.
6) Cienkie , regulowane ramiączka w połączeniu z trzystopniową regulacją (zapięcia w kroku) pozwala na optymalną regulacją stanu body (w zależności od wzrostu).
7) Efekt XTREME BRA to krój body zaprojektowany w taki sposób, aby w połączeniu z odpowiednio wyregulowanymi ramiączkami podnieść i wizualnie ujędrnić biust.
8) SYSTEM X to nowatorskie rozwiązanie części plecowej body comfort. Rozwiązanie to w postaci skrzyżowanych pasów plecowych, przebiegających od talii ku ramionom ściąga ramiona, prostuje plecy i zapobiega garbieniu.
9) Perfekcyjna gładkość - cienki i sprężysty materiał równomiernie przylegający do ciała oraz płaskie szwy oraz wykończenia na styku tkanina skóra zapewnia maksimum dyskrecji noszenia.
10) Nowatorski Push-up to rozwiązanie części pośladkowej poprzez zastosowanie odpowiednio skrojonych warstw tkaniny wyokrągla pośladki, nadając im wymodelowany kształt.
11) Regulowane, trzystopniowe zapięcie w kroku pozwala na komfortowe korzystanie z toalety.

DOBÓR ROZMIARU:
Doboru rozmiaru należy dokonać na podstawie posiadanego w danej chwili obwodu bioder. Uzyskany z pomiaru obwód bioder należy przenieść na poniższą tabele rozmiarów i wybrać odpowiadający rozmiar. Nie dobieramy rozmiarów ani większych ani mniejszych od uzyskanych z pomiaru. Jedyne odstępstwo od ww. zasady dotyczy sytuacji, kiedy obwód bioder wypada na pograniczu dwóch rozmiarów. Wówczas w tego typu bodach wyszczuplających prosimy o dobór rozmiaru większego. 

TABELA ROZMIARÓW:

ZAPRASZAMY

Powiązane produkty (12)