Body Suit optimal


Dostępność: W magazynie
Model: 08381
Punkty: 0

32.48 PLN

Dostępne opcje


*

*

Ilość:

Delikatnie i równomiernie opinające body wyszczuplające

Body SUIT optimal

Oryginalny produkt marki

Tego modelu nie kupisz w innym sklepie.

Tylko w sieci sklepów należących do Orirose i dobrych sklepach z bielizną ciążową i wyszczuplającą.

OPIS PRODUKTU

          Body SUIT optimal marki Orirose to body wyszczuplająco modelujące, które dzięki zastosowaniu niezwykle cienkiej, sprężystej i idealnie przylegającej do ciała tkaninie na bazie poliamidu i elastanu w szybki i dyskretny sposób skoryguje (ukształtuje na nowo) Twoją figurę na linii od biustu poprzez talię, brzuch, biodra i pośladki.
STRUKTURA MIKROSIATKI - miękki , cienki ale wytrzymały i sprężysty materiał w połączeniu z nowatorskim krojem oraz płaskim wykończeniem na styku tkanina-skóra modeluje "niedoskonałości" idealnie przylegając do ciała. Body SUIT optimal nie odznacza się pod ubraniem nawet przy bardzo dopasowanych kreacjach. Zapewnia maksimum dyskrecji oraz PERFEKCYJNĄ GŁADKOŚĆ.
Efekt "PŁASKI BRZUCH" to odpowiednio skrojony układ tkanin składający się na wzmocnienie części brzusznej, modelujący , wyszczuplający i wygładzający dolne i górne partie brzucha. Body kształtują linię talii, modelują dolne i górne partie brzucha, wygładzają biodra i ujędrniają pośladki przy zachowaniu maksimum DYSKRECJI NOSZENIA.
Regulowane szerokie ramiączka (19mm) w połączeniu z trzystopniową regulacją (zapięcia w kroku) pozwala na optymalna regulacją stanu body.
Efekt XTREME BRA to krój body zaprojektowany w taki sposób, aby w połączeniu z odpowiednio wyregulowanymi ramiączkami podnieść i wizualnie ujędrnić biust.
Wykrojona część plecowa pozwala na ubieranie do kreacji z odkrytymi ramionami. Regulowane trzystopniowe zapięcie w kroku pozwala na komfortowe korzystanie z toalety.

ZALETY

1) Body SUIT optimal marki Orirose to body wyszczuplająco modelujące, które dzięki zastosowaniu niezwykle cienkiej, sprężystej i idealnie przylegającej do ciała tkaninie na bazie poliamidu i elastanu w szybki i dyskretny sposób skoryguje (ukształtuje na nowo) Twoją figurę na linii od biustu poprzez talię, brzuch, biodra i pośladki.
2) STRUKTURA MIKROSIATKI - miękki , cienki ale wytrzymały i sprężysty materiał w połączeniu z nowatorskim krojem oraz płaskim wykończeniem na styku tkanina-skóra modeluje "niedoskonałości" idealnie przylegając do ciała.
3) Body SUIT optimal nie odznacza się pod ubraniem nawet przy bardzo dopasowanych kreacjach. Zapewnia maksimum dyskrecji oraz PERFEKCYJNĄ GŁADKOŚĆ.
4) Efekt "PŁASKI BRZUCH" to odpowiednio skrojony układ tkanin składający się na wzmocnienie części brzusznej, modelujący , wyszczuplający i wygładzający dolne i górne partie brzucha.
5) Body kształtują linię talii, modelują dolne i górne partie brzucha, wygładzają biodra i ujędrniają pośladki przy zachowaniu maksimum DYSKRECJI NOSZENIA.
6) Regulowane szerokie ramiączka (19mm) w połączeniu z trzystopniową regulacją (zapięcia w kroku) pozwala na optymalna regulacją stanu body.
7) Efekt XTREME BRA to krój body zaprojektowany w taki sposób, aby w połączeniu z odpowiednio wyregulowanymi ramiączkami podnieść i wizualnie ujędrnić biust.
8) Wykrojona część plecowa pozwala na ubieranie do kreacji z odkrytymi ramionami.
9) Regulowane trzystopniowe zapięcie w kroku pozwala na komfortowe korzystanie z toalety.
10) Atrakcyjne kwiatowe wzornictwo.
8) Body SUIT optimal marki Orirose jest niezastąpionym dodatkiem pod kreację wieczorową czy do pracy dla kobiet:
a) po porodzie
b) na diecie
c) które w dosłowna minutę chcą wymodelować sylwetkę.

DOBÓR ROZMIARU

Doboru rozmiaru należy dokonać na podstawie poniższej tabeli rozmiarów. Uzyskane z pomiaru obwody należy przenieść na poniższą tabele rozmiarów i wybrać odpowiadający rozmiar. Nie dobieramy rozmiarów ani większych ani mniejszych od uzyskanych z pomiaru. Jedyne odstępstwo od ww. zasady dotyczy sytuacji, kiedy obwody wypadają na pograniczu dwóch rozmiarów. Wówczas w tego typu body wyszczuplającym prosimy o dobór rozmiaru mniejszego.

ZAPRASZAMY

Powiązane produkty (4)