Slim Lift Classic


Dostępność: W magazynie
Model: 01000
Punkty: 0

21.00 PLN

Dostępne opcje


*

*

Ilość:

Gorset wyszczuplający i modelujący figurę od linii ponad kolanami pod biust

oski

Slim Lift Classic

Oryginalny produkt marki

Tego modelu nie kupisz w innym sklepie.
Tylko w sieci sklepów należących do Orirose i dobrych sklepach z bielizną ciążową
i wyszczuplającą.

OPIS PRODUKTU

Slim lift classic to klasyczny, włoski model gorsetu wyszczuplającego typu slim lift z bawełnianym klinem, który dzięki zastosowaniu sprawdzonej, sprężystej i idealnie przylegającej do ciała tkaniny na bazie poliamidu i elastanu w szybki i dyskretny sposób skoryguje (ukształtuje na nowo) Twoją figurę na linii od biustu, poprzez talię, brzuch, biodra i pośladki po uda.
Miękki, cienki ale wytrzymały i sprężysty materiał w połączeniu z klasycznym krojem i płaskim wykończeniem na styku tkanina-skóra, modeluje "niedoskonałości" idealnie przylegając do ciała.

ZALETY

1) Slim Lift Classic to klasyczny, włoski model gorsetu wyszczuplającego typu slim lift z bawełnianym klinem, który dzięki zastosowaniu sprawdzonej, sprężystej i idealnie przylegającej do ciała tkaniny na bazie poliamidu i elastanu w szybki i dyskretny sposób skoryguje (ukształtuje na nowo) Twoją figurę na linii od biustu, poprzez talię, brzuch, biodra i pośladki po uda.
2) Miękki, cienki ale wytrzymały i sprężysty materiał w połączeniu z klasycznym krojem i płaskim wykończeniem na styku tkanina-skóra, modeluje "niedoskonałości" idealnie przylegając do ciała.
3) Gorset modeluje linię talii, wyszczupla dolne i górne partie brzucha, wygładzają biodra i ujędrniają pośladki, wygładza uda przy zachowaniu maksimum DYSKRECJI NOSZENIA.
4) Pasy PUSH - UP podnoszą i ujędrniają pośladki nadając im wymodelowany kształt.
5) Elastyczne nogawki (które dostosujesz w zależności od potrzeby do długiej, wieczorowej kreacji lub krótkiej mini) delikatnie opinają i ujędrniają uda ukrywając cellulit.
6) Oddychająca tkanina na zasadzie potrójnego oplotu sprawia, że skóra swobodnie oddycha. Nie powoduje otarć, odparzeń oraz alergii skórnych. Gorset można nosić niezależnie od pory roku.
7) Dzięki zastosowaniu nowatorskiego, potrójnego oplotu nici bawełnianych na styku tkanina - skóra, skóra pod gorsetem oddycha, nie powstają otarcia, odparzenia oraz alergie skórne, a gorset można nosić niezależnie od pory roku (wiosna – lato – jesień - zima)
8) Na DYSKRECJĄ NOSZENIA wpływ mają: PŁASKIE SZYCIE oraz PŁASKIE WYKOŃCZENIA na przejściu tkanina - skóra. Szerokie wykończenia nogawek minimalizują możliwość powstania nieestetycznych 'wałeczków'.
9) Szerokie, porowate wykończenie górnej części zapewnia równomierne podtrzymywanie gorsetu wyszczuplającego pod biustem oraz minimalizuje efekt rolowania.
10) Gorset wyszczuplający jest niezastąpionym dodatkiem pod kreację wieczorową lub do codziennego użytku dla kobiet:
- po porodzie (opinana, wygładza i pomaga przy wchłanianiu się tzw. miękkiego poporodowego brzucha)
- na diecie (delikatny ucisk żołądka powoduje uczucie sytości)
- które w dosłowna minutę chcą wymodelować swoją sylwetkę.

DOBÓR ROZMIARU

Doboru rozmiaru należy dokonać na podstawie aktualnego obwodu bioder. Uzyskany z pomiaru obwód należy przenieść na poniższą tabelę rozmiarów i wybrać odpowiedni rozmiar. Nie dobieramy rozmiarów ani większych ani mniejszych od uzyskanych z pomiaru. Jedyne odstępstwo od ww. zasady dotyczy sytuacji, kiedy obwód bioder wypada na pograniczu dwóch rozmiarów. Wówczas w tego typu gorsetach wyszczuplających prosimy o dobór rozmiaru mniejszego.

ZAPRASZAMY

Powiązane produkty (6)