Body reduction optimal


Dostępność: W magazynie
Model: 06100
Punkty: 0

39.00 PLN

Dostępne opcje


*

*

Ilość:

Ultracienki, idealnie przylegający do ciała, który ukształtuje na nowo Twoją figurę

na odcinku od biustu, poprzez talię, brzuch, biodra po pośladki

BODY reduction optimal

Smukła talia, płaski brzuch, wymodelowana talia i biodra oraz kształtne pośladki

w kilka sekund

TEGO MODELU NIE KUPISZ W ŻADNYM SKLEPIE

Tylko w sieci sklepów należących do Orirose i dobrych sklepach z bielizną wyszczuplającą

OPIS PRODUKTU

Body Optimal Reduction marki Orirose to body wyszczuplające, które dzięki zastosowaniu niezwykle cienkiej, sprężystej i idealnie przylegającej do ciała tkaninie na bazie poliamidu i elastanu w szybki i dyskretny sposób skoryguje (ukształtuje na nowo) Twoją figurę na linii od biustu poprzez talię, brzuch, biodra i pośladki.
Miękki, sprężysty ale wytrzymały materiał w połączeniu z nowatorskim krojem oraz płaskim wykończeniem na styku tkanina-skóra modeluje "niedoskonałości" idealnie przylegając do ciała.
Body Optimal Reduction nie odznacza się pod ubraniem nawet przy bardzo dopasowanych kreacjach. Zapewnia maksimum dyskrecji oraz PERFEKCYJNĄ GŁADKOŚĆ.

ZALETY

1) Body Optimal Reduction marki Orirose to body wyszczuplające, które dzięki zastosowaniu niezwykle cienkiej, sprężystej i idealnie przylegającej do ciała tkaninie na bazie poliamidu i elastanu w szybki i dyskretny sposób skoryguje (ukształtuje na nowo) Twoją figurę na linii od biustu poprzez talię, brzuch, biodra i pośladki.
2) Miękki, sprężysty ale wytrzymały materiał w połączeniu z nowatorskim krojem oraz płaskim wykończeniem na styku tkanina-skóra modeluje "niedoskonałości" idealnie przylegając do ciała.
3) Body Optimal Reduction nie odznacza się pod ubraniem nawet przy bardzo dopasowanych kreacjach. Zapewnia maksimum dyskrecji oraz PERFEKCYJNĄ GŁADKOŚĆ.
4) PŁASKI BRZUCH to odpowiednio skrojony układ tkanin składający się na wzmocnienie części brzusznej , modelujący , wyszczuplający i wygładzający dolne i górne partie brzucha.
5) Cienkie (10 mm) regulowane ramiączka w połączeniu z dwustopniową regulacją (zapięcia w kroku) pozwala na optymalna regulacją stanu body.
6) Efekt XTREME BRA to krój body zaprojektowany w taki sposób, aby w połączeniu z odpowiednio wyregulowanymi ramiączkami podnieść, podtrzymać i wizualnie ujędrnić biust.
7) Regulacja wysokości stanu body - regulowane ramiączka w połączeniu z dwustopniową regulacją zapięcia w kroku pozwalają na optymalna regulacje stanu body.
8) Głęboko wykrojona część plecowa pozwala na ubieranie Body Optimal Reduction do kreacji z odkrytymi ramionami.
9) Nowatorski Push-up to rozwiązanie części pośladkowej poprzez zastosowanie równomiernie opinającej mikrosiatki.
10) Regulowane zapięcie w kroku z frotową wkładką pozwala na komfortowe korzystanie z toalety.
11) Jest niezastąpiony dla kobiet:
- po porodzie (opinanie, wygładzanie i przy wchłanianiu się tzw. miękkiego poporodowego brzucha),
- na diecie (delikatny ucisk żołądka powoduje uczucie sytości),
- które w dosłowna minutę chcą ukształtować talię i brzuch.

DOBÓR ROZMIARU

Doboru rozmiaru należy dokonać na podstawie posiadanego w danej chwili obwodu bioder i talii. Uzyskane z pomiaru obwód bioder i talii należy przenieść na poniższą tabele rozmiarów i wybrać odpowiadający rozmiar. Nie dobieramy rozmiarów ani większych ani mniejszych od uzyskanych z pomiaru. Jedyne odstępstwo od ww. zasady dotyczy sytuacji, kiedy obwód bioder i talii wypadają na pograniczu dwóch rozmiarów. Wówczas w tego typu gorsecie wyszczuplającym prosimy o dobór rozmiaru większego.

ZAPRASZAMY

Powiązane produkty (4)