SKIRT slim reduction


Dostępność: W magazynie
Model: 058112
Punkty: 0

36.90 PLN

Dostępne opcje


*

*

Ilość:

Delikatnie i równomiernie opinająca spódnica, halka wyszczuplająca.

Forma pasa biodrowego, która na nowo ukształtuje linię bioder.

SKIRT slim reduction

Oryginalny produkt marki

Tego modelu nie kupisz w innym sklepie.

Tylko w sieci sklepów należących do Orirose i dobrych sklepach z bielizną ciążową i wyszczuplającą.

OPIS PRODUKTU

Skirt slim reduction marki Orirose to halka - spódnica wyszczuplająca (forma pasa biodrowego), która dzięki zastosowaniu niezwykle cienkiej, sprężystej i idealnie przylegającej do ciała tkaniny na bazie poliamidu i elastanu w szybki i dyskretny sposób skoryguje (ukształtuje na nowo) Twoją figurę na linii wcięcia w talii poprzez brzuch, biodra, pośladki po uda.

PODWYŻSZONY STAN do 41 cm równomiernie kształtuje linię talii, modeluje dolne i środkowe partie brzucha oraz kształtuje linię bioder przy zachowaniu maksimum DYSKRECJI NOSZENIA.

PŁASKIE KORONKOWE wykończenie części dolnej w połączeniu z warstwa silikonu antyrolującego zapobiega powstawaniu nieestetycznych wałeczków na przejściu tkanina-skóra.

ZALETY

1) Skirt slim reduction marki Orirose to halka - spódnica wyszczuplająca (forma pasa biodrowego), która dzięki zastosowaniu niezwykle cienkiej, sprężystej i idealnie przylegającej do ciała tkaniny na bazie poliamidu i elastanu w szybki i dyskretny sposób skoryguje (ukształtuje na nowo) Twoją figurę na linii wcięcia w talii poprzez brzuch, biodra, pośladki po uda.
2) Miękki, stosunkowo cienki ale wytrzymały i sprężysty materiał w połączeniu z płaskim wykończeniem na styku tkanina - skóra modeluje "niedoskonałości", idealnie przylegając do ciała.
3) Halka wyszczuplająca skirt slim reduction nie odznacza sie pod ubraniem nawet przy bardzo dopasowanych kreacjach (sukienkach). Zapewnia maksimum dyskrecji oraz PERFEKCYJNĄ GŁADKOŚĆ.
4) PODWYŻSZONY STAN do 41 cm równomiernie kształtuje linię talii, modeluje dolne i środkowe partie brzucha oraz kształtuje linię bioder przy zachowaniu maksimum DYSKRECJI NOSZENIA.
5) PŁASKIE KORONKOWE wykończenie części dolnej w połączeniu z warstwa silikonu antyrolującego zapobiega powstawaniu nieestetycznych wałeczków na przejściu tkanina-skóra.
6) WARSTWA SILIKONU antyrolującego w połączeniu z komfortową częścia majtkową, zapewnia pewne przyleganie halki wyszczuplającej do ud. Wyeliminowane zostało w ten sposób niekontrolowane zsuwanie halki z dołu ku górze.
7) Halka wyszczuplająca skirt slim reduction marki Orirose jest niezastąpionym dodatkiem pod kreację wieczorową, do pracy lub dla kobiet:
a) po porodzie (opinanie, wygładzanie i przy wchłanianiu się tzw. miękkiego poporodowego brzucha),
b) na diecie (delikatny ucisk żołądka powoduje uczucie sytości),
c) które w dosłowna minutę chcą ukształtować talię i brzuch.

DOBÓR ROZMIARU

Doboru rozmiaru należy dokonać na podstawie poniższej tabeli rozmiarów. Uzyskane z pomiaru obwody należy przenieść na poniższą tabele rozmiarów i wybrać odpowiadający rozmiar. Nie dobieramy rozmiarów ani większych ani mniejszych od uzyskanych z pomiaru. Jedyne odstępstwo od ww. zasady dotyczy sytuacji, kiedy obwody wypadają na pograniczu dwóch rozmiarów. Wówczas w tego typu body wyszczuplającym prosimy o dobór rozmiaru większego.

 ZAPRASZAMY

Powiązane produkty (3)