Tummy Trimmer Invisible


Dostępność: W magazynie
Model: 03321
Punkty: 0

23.00 PLN

Dostępne opcje


*

*

Ilość:

Wyszczuplający i modelujący talię, brzuch wykonany z mikro-siateczki

 

Tummy trimmer invisible

 

Jedyny pas wyszczuplający, którego wysokość to aż 37 cm
To rewelacyjna nowość na rynku polskim !

 

Ten rewelacyjny produkt zauważył i wypromował w swoim programie "How to Look Good Naked" (w swobodnym tłumaczeniu "Jak dobrze wyglądać nago") brytyjski stylista i projektant mody Gok Wan.

 

Kobiety wyrażając opinie o gorsecie były zachwycone co do jakości materiałów i uzyskiwanych efektów - można założyć nawet odzież kilka rozmiarów mniejszą niż normalnie.

 

DOŁĄCZ DO NICH I TY!
100% DYSKRECJI I 100% SATYSFAKCJI!!!

 

Pas wyszczuplający Tummy trimmer invisible to jedyny, dostępny na rynku pas wyszczuplający o wysokości aż 37 cm. Dzięki tej wysokości pas idealnie modeluje sylwetkę na odcinku od linii bioder pod biust. Dzięki swojej wysokości na pograniczu pas-ciało nie powstają nieestetyczne fałdki, oponki itd. Pas wyszczuplający w dyskretny sposób skoryguje niedoskonałości talii i brzucha, co pozwoli Ci na nowo odkryć w sobie atrakcyjną kobietę. Ulubiona sukienka znów o rozmiar za mała? Nie jeśli masz wykonane z niezwykle cienkiej i wytrzymałej mikro-siateczki Tummy trimmer invisible.

 

Nosząc ten model zachowujesz maksimum dyskrecji. Dyskretnie i tanio! Niech znajomi zaczną podziwiać Twoją smukłą figurę.

 

Pas wyszczuplający Tummy trimmer invisible został wykonany z niezwykle elastycznej mikro-siateczki na bazie nylonu i spandexu o strukturze „plastra miodu”, które stosowane są obecnie w najnowocześniejszych  technologiach wyrobów włókienniczych.

 

ZALETY pasa wyszczuplającego Tummy Trimmer Invisible:

 • Pas wyszczuplający Tummy trimmer invisible wykonany został z niezwykle cienkiej i elastycznej
  mikro-siateczki na bazie nylonu i spandexu o strukturze „plastra miodu”, gwarantującej trwałość
  i elegancję.
 • Wytrzymała, elastyczna i przewiewna mikro-siateczka w połączeniu z nowatorskim krojem pasa wyszczuplającego zapewnia wyjątkowy komfort, a płaskie szycie potęguje jego dyskrecję noszenia.
 • Dzięki Tummy trimmer invisible w sposób dyskretny i szybki skorygujesz niedoskonałości talii i brzucha, a ulubiona sukienka o rozmiar za mała znów będzie układać się idealnie.
 • Pas wykonany został z niezwykle cienkiej i elastycznej mikro-siateczki, która idealnie przylega do ciała modelując fałdki na brzuchu, boczkach i plecach.
 • To jedyny, dostępny na rynku pas wyszczuplający o wysokości aż 37 cm. Dzięki tej wysokości pas idealnie modeluje sylwetkę na odcinku od linii bioder pod biust. Dzięki swojej wysokości na pograniczu pas-ciało nie powstają nieestetyczne fałdki, oponki itd.
 • Część brzuszna pasa została wzmocniona dodatkową warstwą mikro-siateczki zapewniająca
  efektywniejsze wyszczuplenie brzuszka na jego całej wysokości. Ten techniczny zabieg sprawił, że pas jest idealny dla kobiet po porodzie.
 • Wygodny i przewiewny dzięki czemu nie będziesz się pocić w nawet upalne dni.
 • Pas wyszczuplający TUMMY TRIMMER INVISIBLE w dosłowną minutę wymodeluje – wyszczupli Twoją talie, brzuch, nadając Twojej figurze ponętny i pełen seksapilu kształt.
 • Tummy trimmer invisible przeznaczony jest dla kobiet:
  • PO PORODZIE by szybciej pozbyć się brzuszka i rozmasować rozstępy,
  • NA DIECIE, ponieważ sprężysta tkanina, z której jest wykonany jest tummy trimmer
   "chudnie razem z Tobą!
  • Kobiet, które w dosłowną minutę chcą wymodelować brzuch, talię i biodra.

 

DOBÓR ROZMIARU:


Doboru rozmiaru należy dokonać na podstawie posiadanego w danej chwili obwodu pasa. Uzyskany z pomiaru obwód pasa należy przenieść na poniższą tabelę rozmiarów i wybrać odpowiadający rozmiar. Nie dobieramy rozmiarów ani większych ani mniejszych od uzyskanych z pomiaru. Jedyne odstępstwo od ww. zasady dotyczy sytuacji, kiedy obwód pasa wypada na pograniczu dwóch rozmiarów. Wówczas w tego typu pasie wyszczuplającym prosimy o dobór rozmiaru mniejszego.

 

TABELA ROZMIARÓW:

ROZMIAR

Obwód pasa  [cm]

ROZMIAR

S

55-65

34-36

M

65-75

36-38

L

75-85

38-40

XL

85-95

40-44

XXL

95-105

44-48

XXXL

105-120

48-52

 

Powiązane produkty (9)