Body control


Dostępność: W magazynie
Model: 03212
Punkty: 0

73.98 PLN

Dostępne opcje


*

*

Ilość:

Mocno wyszczuplające i modelujące talię, brzuch, wygładzające biodra

kształtujące pośladki, prostujące sylwetkę

z trzystopniową regulacją ucisku

BODY control

Uformuje Twoją figurę na nowo.

Tego modelu nie znajdziesz w innym sklepie.

Tylko w sieci sklepów należących do Orirose i dobrych sklepach z bielizną wyszczuplającą.

OPIS PRODUKTU

Body control z trzystopniową regulacją ucisku to body wyszczuplająco -modelujące, które dzięki zastosowaniu niezwykle sprężystej i przylegającej do ciała tkaninie na bazie poliamidu i elastanu o strukturze mikrosiatki w szybki i dyskretny sposób skoryguje (ukształtuje na nowo) Twoją figurę na linii od biustu poprzez talię, brzuch, biodra i pośladki.
Przewiewna MIKROSIATKA o kwiatowym wzorze (tkanina z którego wykonane zostało body wyszczuplające) o strukturze "plastra miodu" zapewnia niezwykłą elastyczność, trwałość i komfort noszenia. TRZY STOPNIE UCISKU to rozwiązanie zapewniające w zależności od potrzeby regulację ucisku na talię i brzuch. Dzięki trzystopniowej regulacji optymalnie dostosujesz ucisk do posiadanego w danej chwili obwodu talii i brzucha.
Pełne rozpięcie części brzusznej ułatwia ubranie body wyszczuplającego.
Odpowiednio skrojony układ tkanin składający się na wzmocnienie części brzusznej (efekt PŁASKI BRZUCH) wyszczupla, modeluje i wygładza dolne i górne partie brzucha. Ponadto Kształtuje linię talii i bioder.
SYSTEM X to postać skrzyżowanych pasów plecowych, który ściągając ramiona PROSTUJE PLECY i przeciwdziała garbieniu się. Jednocześnie wypycha klatkę piersiową (biust) do przodu, optycznie powiększając biust.
Szerokie o regulowanej długości ramiączka zapewniają pewne przyleganie body do ciała, a w połączeniu z trzystopniową regulacją (zapięcia w kroku) pozwala na optymalna regulacją stanu body.
Regulacja wysokości stanu body - w pełni odpinane , regulowane ramiączka w połączeniu z trzystopniowa regulacją zapięcia w kroku pozwalają na optymalna regulacje stanu body.
Unosi biust - tzw. efekt XTREME BRA to krój body wyszczuplającego zaprojektowany w taki sposób, aby w połączeniu z odpowiednio wyregulowanymi ramiączkami podnieść / wypchnąć biust ku górze, a tym samym wizualnie ujędrnić biust.
Rozcięcie lędźwiowe (o szerokości ok 6-8 cm) to poziome rozcięcie struktury materiału body w części lędźwiowej pleców umożliwiające swobodne schylanie.
Regulowane trzystopniowe zapięcie w kroku pozwala regulację wysokości stanu body oraz na komfortowe korzystanie z toalety.
PUSH - UP modeluje, koryguje kształt, wygładza i ujędrnia pośladki. Body control marki Orirose jest niezastąpionym dodatkiem pod kreację wieczorową czy do pracy dla kobiet:
- po porodzie (opinanie, wygładzanie i przy wchłanianiu się tzw. miękkiego poporodowego brzucha)
- na diecie (delikatny ucisk żołądka powoduje uczucie sytości)
- które w dosłowna minutę chcą ukształtować talię i brzuch.

ZALETY

1) Body control z trzystopniową regulacja ucisku to body wyszczuplająco -modelujące, które dzięki zastosowaniu niezwykle sprężystej i przylegającej do ciała tkaninie na bazie poliamidu i elastanu o strukturze mikrosiatki w szybki i dyskretny sposób skoryguje (ukształtuje na nowo) Twoją figurę na linii od biustu poprzez talię, brzuch, biodra i pośladki.
2) Przewiewna MIKROSIATKA o kwiatowym wzorze (tkanina z którego wykonane zostało body wyszczuplające) o strukturze "plastra miodu" zapewnia niezwykłą elastyczność, trwałość i komfort noszenia.
3) TRZY STOPNIE UCISKU to rozwiązanie zapewniające w zależności od potrzeby regulację ucisku na talię i brzuch. Dzięki trzystopniowej regulacji optymalnie dostosujesz ucisk do posiadanego w danej chwili obwodu talii i brzucha.
4) Pełne rozpięcie części brzusznej ułatwia ubranie body wyszczuplającego.
5) Odpowiednio skrojony układ tkanin składający się na wzmocnienie części brzusznej (efekt PŁASKI BRZUCH) wyszczupla, modeluje i wygładza dolne i górne partie brzucha. Ponadto Kształtuje linię talii i bioder.
6) SYSTEM X to postać skrzyżowanych pasów plecowych, który ściągając ramiona PROSTUJE PLECY i przeciwdziała garbieniu się. Jednocześnie wypycha klatkę piersiową (biust) do przodu, optycznie powiększając biust.
7) Szerokie o regulowanej długości ramiączka zapewniają pewne przyleganie body do ciała, a w połączeniu z trzystopniową regulacją (zapięcia w kroku) pozwala na optymalna regulacją stanu body.
8) Regulacja wysokości stanu body - w pełni odpinane , regulowane ramiączka w połączeniu z trzystopniowa regulacją zapięcia w kroku pozwalają na optymalna regulacje stanu body.
9) Unosi biust - tzw. efekt XTREME BRA to krój body wyszczuplającego zaprojektowany w taki sposób, aby w połączeniu z odpowiednio wyregulowanymi ramiączkami podnieść / wypchnąć biust ku górze, a tym samym wizualnie ujędrnić biust.
10) Rozcięcie lędźwiowe (o szerokości ok 6-8 cm) to poziome rozcięcie struktury materiału body w części lędźwiowej pleców umożliwiające swobodne schylanie.
11) Regulowane trzystopniowe zapięcie w kroku pozwala regulację wysokości stanu body oraz na komfortowe korzystanie z toalety.
12) PUSH - UP modeluje, koryguje kształt, wygładza i ujędrnia pośladki.
13) ATRAKCYJNE KWIATOWE wzornictwo.
14) Body control marki Orirose jest niezastąpionym dodatkiem pod kreację wieczorową czy do pracy dla kobiet:
- po porodzie (opinanie, wygładzanie i przy wchłanianiu się tzw. miękkiego poporodowego brzucha)
- na diecie (delikatny ucisk żołądka powoduje uczucie sytości)
- które w dosłowna minutę chcą ukształtować talię i brzuch.

TABELA ROZMIARÓW:

Powiązane produkty (7)