Spandex Control


Dostępność: W magazynie
Model: 06209A
Punkty: 0

69.00 PLN

Dostępne opcje


*

*

Ilość:

Wyszczuplający, modelujący talię, brzuch, wygładzający biodra kształtujący pośladki,

z trzystopniową regulacją ucisku

BODY spandex control

Oryginalny produkt marki:

Tego modelu nie kupisz w innym sklepie

Smukła talia, płaski brzuch, kształtne biodra i pośladki w kilka sekund

Tylko w sieci sklepów należących do Orirose i dobrych sklepach z bielizną wyszczuplającą

OPIS PRODUKTU:

Dzięki body wyszczuplającemu BODY spandex CONTROL, w dyskretny sposób skorygujesz niedoskonałości talii i brzucha i bioder, co pozwoli Ci na nowo odkryć w sobie atrakcyjną kobietę. Nosząc ten model zachowujesz maksimum dyskrecji. Body spandex control marki Orirose to body wyszczuplające, które dzięki zastosowaniu niezwykle cienkiej, sprężystej i idealnie przylegającej do ciała tkaninie na bazie SPANDEXU w dyskretny sposób skoryguje (ukształtuje na nowo) Twoją figurę na linii od biustu poprzez talię, brzuch, biodra i pośladki.

Miękki, cienki ale wytrzymały i sprężysty materiał w połączeniu z nowatorskim krojem oraz płaskim wykończeniem na styku tkanina-skóra modeluje "niedoskonałości" idealnie przylegając do ciała.

ZALETY:

1) Body spandex control marki Orirose to body wyszczuplające, które dzięki zastosowaniu niezwykle cienkiej, sprężystej i idealnie przylegającej do ciała tkaninie na bazie SPANDEXU w dyskretny sposób skoryguje (ukształtuje na nowo) Twoją figurę na linii od biustu poprzez talię, brzuch, biodra i pośladki.

2) Miękki, cienki ale wytrzymały i sprężysty materiał w połączeniu z nowatorskim krojem oraz płaskim wykończeniem na styku tkanina-skóra modeluje "niedoskonałości" idealnie przylegając do ciała.

3) Efekt XTREME BRA to krój body zaprojektowany w taki sposób, aby w połączeniu z odpowiednio wyregulowanymi ramiączkami podnieść i wizualnie ujędrnić biust.

4) TRZY STOPNIE UCISKU to rozwiązanie zapewniające w zależności od potrzeby regulację ucisku na talię i brzuch. Dzięki trzystopniowej regulacji swobodnie dostosujesz ucisk do posiadanego w danej chwili obwodu talii i brzucha.

5) Pełne rozpięcie części brzusznej ułatwia ubranie body wyszczuplającego.

6) SYSTEM X to postać skrzyżowanych pasów plecowych, który ściągając ramiona PROSTUJE PLECY. Jednocześnie wypycha klatkę piersiową (biust) do przodu, optycznie powiększając biust.

7) Efekt PŁASKI BRZUCH to odpowiednio skrojony układ tkanin składający się na wzmocnienie części brzusznej, modelujący, wyszczuplający i wygładzający dolne i górne partie brzucha.

8) Szerokie o regulowanej długości ramiączka zapewniają pewne przyleganie body do ciała, a w połączeniu z trzystopniową regulacją (zapięcia w kroku) pozwala na optymalna regulacją stanu body.

9) Pasy PUSH - UP podnoszą i ujędrniają pośladki nadając im wymodelowany kształt.

10) Regulowane, trzystopniowe zapięcie w kroku pozwala na komfortowe korzystanie z toalety.

11) Poziome rozcięcie (szerokości ok 6-8 cm) w części lędźwiowej pleców zapewnia ułatwione schylanie, siadanie itd.

12) Regulacja wysokości stanu body (trzystopniowa regulacja zapięcia w kroku w połączeniu z ramiączkami o regulowanej długości pozwala na optymalne dopasowanie stanu body wyszczuplającego do sylwetki)

DOBÓR ROZMIARU:

Doboru rozmiaru należy dokonać na podstawie posiadanego w danej chwili obwodu bioder i talii. Uzyskane z pomiaru obwody (bioder i talii) należy przenieść na poniższą tabele rozmiarów i wybrać odpowiadający rozmiar. Nie dobieramy rozmiarów ani większych ani mniejszych od uzyskanych z pomiaru. Jedyne odstępstwo od ww. zasady dotyczy sytuacji, kiedy obwody bioder lub talii wypadają na pograniczu dwóch rozmiarów. Wówczas w tego typu gorsecie wyszczuplającym prosimy o dobór rozmiaru większego.

TABELA ROZMIARÓW:

ZAPRASZAMY

Powiązane produkty (11)