Talia Elegant


Dostępność: W magazynie
Model: 08814
Punkty: 0

27.00 PLN

Dostępne opcje


*

*

Ilość:

Wysoki, wyszczuplające i modelujące talię, brzuch

z trzystopniową regulacją ucisku pas

TALIA elegant

Oryginalny produkt marki:

Smukła talia, płaski brzuch w kilka sekund

Tylko w sieci sklepów należących do Orirose i dobrych sklepach z bielizną wyszczuplającą

OPIS PRODUKTU

Pas wyszczuplający TALIA elegant wykonany został z wytrzymałej, elastycznej i przewiewnej MIKROSIATKI o strukturze „plastra miodu”, która w połączeniu z nowatorskim krojem pasa efektywnie modeluje "niedoskonałości" talii i brzucha. Wytrzymały i sprężysty materiał w połączeniu z przemyślanym krojem oraz płaskim wykończeniem na styku tkanina-skóra modeluje "niedoskonałości" idealnie przylegając do ciała zapewniając PERFEKCYJNĄ GŁADKOŚĆ. Podcięty z około 32 centymetrów w części przedniej do około 21 centymetrów w części stan pasa zapewnia idealne dopasowanie do kobiecej figury. Dodatkową zaletą takiego kroju jest możliwość noszenia pasa do kreacji z odkrytymi plecami.

ZALETY

1) Pas wyszczuplający TALIA elegant wykonany został z wytrzymałej, elastycznej i przewiewnej MIKROSIATKI o strukturze „plastra miodu”, która w połączeniu z nowatorskim krojem pasa efektywnie modeluje "niedoskonałości" talii i brzucha.
2) Wytrzymały i sprężysty materiał w połączeniu z przemyślanym krojem oraz płaskim wykończeniem na styku tkanina-skóra modeluje "niedoskonałości" idealnie przylegając do ciała zapewniając PERFEKCYJNĄ GŁADKOŚĆ.
3) Podcięty z około 32 cm w części przedniej do około 21 cm w części stan pasa zapewnia idealne dopasowanie do kobiecej figury. Dodatkową zaletą takiego kroju jest możliwość noszenia pasa do kreacji z odkrytymi plecami.
4) TRZY STOPNIE UCISKU to rozwiązanie zapewniające w zależności od potrzeby regulację ucisku na talię i brzuch. Dzięki trzystopniowej regulacji swobodnie dostosujesz ucisk do posiadanego w danej chwili obwodu talii i brzucha. Regulacja zapewnia możliwość zwiększenia lub zmniejszenia ucisku w zależności od potrzeby.
5) Sześć elastycznych fiszbiny przylega równomiernie do ciała oraz zapewnia gwarancję, że pas nie będzie się rolował ani z góry do doły ani z dołu ku górze.
6) Efekt PŁASKI BRZUCH to odpowiednio skrojony układ tkanin składający się na wzmocnienie części brzusznej, modelujący, wyszczuplający i wygładzający dolne i górne partie brzucha.
7) Efekt XTREME BRA to unikalny krój pasa skrojony pod kobiecą sylwetkę w taki sposób, aby górna cześć pasa podtrzymywała (wypchnęła) biust ku górze, optycznie powiększając i ujędrniając jego kształt.
8) Pełne rozpięcie części brzusznej ułatwia ubranie pasa wyszczuplającego.
9) Płaskie wykończenia pasa wyszczuplającego zapobiega powstawaniu nieestetycznych wałeczków na przejściu tkanina-skóra.
10) Jest niezastąpiony dla kobiet:
- po porodzie (opinanie, wygładzanie i przy wchłanianiu się tzw. miękkiego poporodowego brzucha)
- na diecie (delikatny ucisk żołądka powoduje uczucie sytości)
- które w dosłowna minutę chcą ukształtować talię i brzuch.

DOBÓR ROZMIARU

Doboru rozmiaru należy dokonać na podstawie posiadanego w danej chwili obwodu talii. Uzyskany z pomiaru aktualny obwód talii należy przenieść na poniższą tabele rozmiarów i wybrać odpowiadający wartościom rozmiar. Nie dobieramy rozmiarów ani większych ani mniejszych od uzyskanych z pomiarów. Jedyne odstępstwo od ww. zasady dotyczy sytuacji, kiedy obwód talii wypada na pograniczu dwóch rozmiarów. Wówczas w tego typu pasie wyszczuplającym prosimy o dobór rozmiaru większego.

TABELA ROZMIARÓW

ZAPRASZAMY

Powiązane produkty (7)