Body Long Spandex


Dostępność: W magazynie
Model: 06210
Punkty: 0

85.01 PLN

Dostępne opcje


*

*

Ilość:

ULTRAcienki model body wyszczuplającego, który na nowo ukształtuje

Twoją figurę na odcinku od biustu, poprzez talię,

brzuch, biodra, pośladki po uda

Body Long spandex

Oryginalny produkt marki

Tego modelu nie kupisz w innym sklepie.

Tylko w sieci sklepów należących do Orirose i dobrych sklepach z bielizną ciążową i wyszczuplającą.

OPIS:

Body Long spandex to model body wyszczuplającego, która dzięki zastosowaniu niezwykle cienkiej, sprężystej i gładko przylegającej do ciała tkaniny na bazie poliamidu i elastanu w szybki i dyskretny sposób skoryguje (ukształtuje na nowo) Twoją figurę na linii od biustu poprzez talię, brzuch, biodra, pośladki po uda.
PODWÓJNE zapięcia typu HAFTKI - SUWAK to dyskretne zapięcie body wyszczuplającego. W pierwszej kolejności body zapinane jest na haftki, a następnie samo zapięcie jest maskowane delikatnym zamkiem błyskawicznym.

ZALETY:

1) Body Long spandex to model body wyszczuplającego, która dzięki zastosowaniu niezwykle cienkiej, sprężystej i gładko przylegającej do ciała tkaniny na bazie poliamidu i elastanu w szybki i dyskretny sposób skoryguje (ukształtuje na nowo) Twoją figurę na linii od biustu poprzez talię, brzuch, biodra, pośladki po uda.
2) PODWÓJNE zapięcia typu HAFTKI - SUWAK to dyskretne zapięcie body wyszczuplającego. W pierwszej kolejności body zapinane jest na haftki, a następnie samo zapięcie jest maskowane delikatnym zamkiem błyskawicznym.
3) Półpełne rozpięcie części brzusznej.
4) EFEKT XTREME BRA to unikalny krój body zaprojektowany tak aby w połączeniu z odpowiednio wyregulowanymi ramiączkami podnieść i wizualnie ujędrnić biust.
5) WZMOCNIENIE BRZUSZNE to odpowiednio skrojony układ tkanin, którego zadaniem jest bardziej efektywne wyszczuplanie dolnych i górnych partii brzucha.
6) WZMOCNIENIE ANTYCELLULITOWE nogawek, to odpowiednio skrojony układ tkanin, którego zadaniem jest tuszowanie cellulitu, delikatne opinanie oraz ujędrnianie ud.
7) Szerokie, pewnie przylegające, regulowane ramiączka pozwala na optymalną regulację stanu bielizny wyszczuplającej.
8) PÓŁPRZEZROCZYSTY push-up opina, wygładza i ujędrnia pośladki.
9) POZIOME ROZCIĘCIE części LĘDŹWIOWEJ zapewnia ułatwione schylanie i kucanie.
10) Dyskrecja noszenia na którą składają się: płaskie szycie oraz płaskie wykończenia na przejściu tkanina - skóra. Dodatkowo szerokie wykończenia nogawek minimalizują powstawanie nieestetycznych "wałeczków".
11) Body Long spandex zapewnia maksimum dyskrecji oraz PERFEKCYJNĄ GŁADKOŚĆ.
12) Komfortowe wycięcie higieniczne umożliwia bezproblemowe korzystanie z toalety.
13) Body wyszczuplająca marki Orirose jest niezastąpionym dodatkiem pod kreację wieczorową czy do pracy dla kobiet:
a) po porodzie (opina, wygładza i pomaga przy wchłanianiu się tzw. miękkiego poporodowego brzucha)
b) na diecie (delikatny ucisk żołądka powoduje uczucie sytości)
c) które w dosłowna minutę chcą wymodelować sylwetkę.

DOBÓR ROZMIARU:

Doboru rozmiaru należy dokonać na podstawie poniższej tabeli rozmiarów. Uzyskane z pomiaru obwody należy przenieść na poniższą tabele rozmiarów i wybrać odpowiadający rozmiar. Nie dobieramy rozmiarów ani większych ani mniejszych od uzyskanych z pomiaru. Jedyne odstępstwo od ww. zasady dotyczy sytuacji, kiedy obwody wypadają na pograniczu dwóch rozmiarów. Wówczas w tego typu body wyszczuplającym prosimy o dobór rozmiaru większego

TABELA ROZMIARÓW:

ZAPRASZAMY

Powiązane produkty (9)