Xtreme Bra


Dostępność: W magazynie
Model: 03320
Punkty: 0

19.00 PLN

Dostępne opcje


*

*

Ilość:

Biustonosz poprawiający kształt biustu typu xtreme bra.

 

Jeśli martwisz się, że Twój biust jest niedostatecznie Duży, jędrny czy ponętny powinnaś wypróbować biustonosz poprawiający kształt biustu typu xtreme bra. Wystarczy nałożyć go poniżej linii piersi na zwykły stanik, aby uzyskać efekt „większego biustu” nawet o dwa rozmiary.

 

Biustonosz poprawiający i korygujący kształt biustu typu xtreme bra zapewnia  wysoko osadzony, jędrny i ponętny biust. Xtreme bra to innowacyjny system, który błyskawicznie poprawi kształt Twojego biustu poprzez odpowiednie wymodelowanie kształtu piersi. Dzięki temu rewolucyjnemu produktowi staniesz się bardziej atrakcyjna i seksowna, odzyskasz pewność siebie i nareszcie poczujesz się jeszcze bardziej kobieca.

 

„Większy biust” nawet o dwa rozmiary bez wyrzeczeń z zachowaniem najwyższej wygody, komfortu i dyskrecji noszenia.

 

100% DYSKRECJI I 100% UZYSKANEGO EFEKTU!

 

Biustonosz poprawiający i korygujący kształt biustu typu xtreme bra w kilka sekund, bez interwencji chirurga, wkładek silikonowych i bólu  podniesie i wypchnie biust do przodu, poprawiając wizualnie jego kształt.

 

ZALETY:

Biustonosz poprawiający i korygujący kształt biustu typu xtreme bra:

  • Koryguje postawę pomagając utrzymać prosty kręgosłup, dzięki czemu chroni przed bólem i garbieniem się. Boczne taśmy utrzymują mięśnie w napięciu, dlatego biustonosz staje się bezcenny dla kobiet w starszym wieku z tendencją do pochylania się.
  • Niezastąpiony dla kobiet po porodzie, które po karmieniu piersią musiały zrezygnować z noszenia bluzek z dużym dekoltem z powodu opadającego biustu. Teraz, stosując biustonosz korygujący kształt biustu typu xtreme bra, będą mogły pochwalić się tzw. „rowkiem” między piersiami. Ich biust zostanie wizualnie ujędrniony a wielkość skorygowana.
  • Trzyrzędowe zapięcie z przodu zapewnia niezwykła wygodę przy zakładaniu oraz możliwość regulacji szerokości biustonosza.
  • Szerokie, regulowane ramiączka zapewniają komfort i wygodę noszenia.
  • Bez dużych wydatków  finansowych, bez ryzyka, bólu i operacji uzyskasz ujędrniony, pełny biust.
  • „Większy biust” nawet o dwa rozmiary bez wyrzeczeń z zachowaniem najwyższej wygody, komfortu i dyskrecji noszenia.

 

DOBÓR ROZMIARU:

 

Doboru rozmiaru należy dokonać na podstawie posiadanego w danej chwili obwodu pod biustem. Uzyskany z pomiaru obwód należy przenieść na poniższą tabele rozmiarów i wybrać odpowiadający rozmiar. Nie dobieramy rozmiarów ani większych ani mniejszych od uzyskanych z pomiaru bioder. Jedynym odstępstwem od w/w zasady jest sytuacja, w której obwód pod biustem przypada na pograniczu dwóch rozmiarów. Wówczas należy dobrać rozmiar większy.

 

TABELA ROZMIARÓW:

Rozmiar

Obwód pod biustem  [cm]

S

65 – 75

M

75 – 85

L

85 – 95