Rajstopy przeciwżylakowe dla kobiet w ciąży z panelem ze stopniowanym uciskiem mmHg 18/22 hPa 24/29


Dostępność: W magazynie
Model: 063
Punkty: 0

18.99 PLN

Dostępne opcje


*

*

Ilość:

Rajstopy przeciwżylakowe dla kobiet w ciąży  z panelem

 marki Orirose

Elegancja, moda i komfort

Piękna mama z marką Orirose

           Ciąża jest jednym z najważniejszych okresów w życiu kobiety. Moda ciążowa to juz nie workowate sukienki, ale piękne kobiece ubrania, dopasowane do nowoczesnych kobiet, które podczas ciąży są w pełni aktywne, pracują zawodowo i uprawiają ulubione sporty.

Prezentowana przez markę Orirose linia produktów "Piękna mama" uwzględnia trendy i komfort użytkowania na każdy sezon.

Bielizna, w której każda kobieta może czuć się piękna i zmysłowa. Modne wzory i dopasowujące do zmieniajacej się figury produkty dodają pewności siebie i uroku przyszłej mamie.

           Prezentowana bielizna jest niezbędnym dodatkiem, który powinien znaleźć się w garderobie przyszłej mamy.

Rajstopy przeciwżylakowe dla kobiet w ciązy z panelem na brzuch polecane są przy:

- uczuciu zmęczenia i ciężkości nóg

- obrzekach nóg

- powiększonych żylakach

- dedykowane są dla mam w II i III trymestrze ciąży,

ZALETY:

1) Rajstopy przeciwżylakowe dla kobiet w ciąży o II stopniu ucisku 18/22 mmHg hPa 24/29 przeznaczone są dla kobiet przy lekkich i średnich obrzękach oraz cięższych schorzeniach żylnych kończyn dolnych.

2) Rajstopy nie są przeznaczone tylko i wyłącznie przy schorzeniach żylnych nóg. Często wybierają je kobiety pracujące lub przebywające w długotrwałej pozycji siedzącej lub stojącej. Pończochy zapewniają poczucie komfortu, a nogi "nie meczą się" i nie puchną.

3) Elastyczna dzianina daje się łatwo i równomiernie naciągnąć zachowując idealne dopasowanie do ciała.

4) Stopniowany ucisk ujędrnia i wyszczupla/wygładza nogi na całej długości (odpowiednio duży/średni/lekki). Pończochy zapewniają poczucie komfortu, a nogi "nie meczą się" i nie puchną.

5) Wzmocniona struktura rajstop, poprzez unikatowy oplot przędzy zapewnia podwyższoną wytrzymałość na zaciągnięcia i "lecące oczka".

6) Struktura "PLASTRA MIODU"  typowa dla wysokiej jakości pończoch przeciwżylakowych zapewnia dużą sprężystość oraz podwyższona wytrzymałość i pewność terapii.

7) Jeśli dbasz o swoje zdrowie, a przy tym nie chcesz zrezygnować z atrakcyjnego wyglądu wybierz rajstopy na żylaki marki Orirose.

8) Profilaktyka+komfort+terapia.

9) Rajstopy posiadają wzmocnioną część palcową oraz wzmocnioną piętę.

10) W przypadku kobiet, u których stwierdzono żylaki zaleca się nakładanie rajstop żylakowych rano zaraz po wstaniu z łóżka i zdejmowanie ich tuz przed położeniem się spać wieczorem. Dzięki swojej wyjątkowej odporności częste i regularne użytkowanie zapewnia stosującym je kobietom maksymalna skuteczność, efektywność i pewność terapii.

DOBÓR ROZMIARU:

http://noemi-bielizna.pl/allegro/orirose_rajstopy_ciazowe_przeciwzylakowe/baner4.jpg

ZAPRASZAMY

Powiązane produkty (5)