Włoskie rajstopy przeciwżylakowe ze stopniowanym uciskiem mmHg 18/22 hPa 24/29


Dostępność: W magazynie
Model: 060
Punkty: 0

18.45 PLN

Dostępne opcje


*

*

Ilość:

Włoskie rajstopy przeciwżylakowe
II stopień ucisku mmHg 18/22 hPa 24/29

(stopniowany ucisk, support, profilowana nogawka, wzmocnione palce i pięta, struktura PLASTRA MIODU)

marki Orirose

TERAPIA + PROFILAKTYKA + KOMFORT

Tylko w sieci sklepów należących do Orirose i dobrych sklepach z bielizną ciążową i wyszczuplającą.

Rajstopy przeciwżylakowe mmHg 18/22 hPa 24/29

Bądź piękna z Orirose

Żylaki to powiększone i poszerzone żyły znajdujące się w podskórnej tkance tłuszczowej, w których zastawki żylne przestały funkcjonować. W chorobowo zmienionych żyłach krew nie jest wystarczająco szybko transportowana z powrotem do serca. Mówimy wtedy o zastoju żylnym. Żylaki występują w różnych postaciach, które prędzej czy później wymagają obowiązkowego leczenia. W zdrowych nogach do 10% krwi płynie w żyłach położonych tuż pod skórą, 90% natomiast przepływa głównymi naczyniami położonymi znacznie głębiej. W przypadku chorób żylnych krew jest wypychana w kierunku skóry, co powoduje zastój żylny (krew przestaje płynąć). Kostki bywają opuchnięte, pacjent może odczuwać ból i dziwne uczucie „zatkania” nóg.

Jeśli dbasz przede wszystkim o swoje zdrowie, ale przy tym nie chcesz rezygnować z modnego wyglądu, cenisz sobie atrakcyjny wygląd wybierz rajstopy żylakowe firmy Orirose. To trwały i odporny na zniszczenia, idealny przy cięższych schorzeniach żylnych, średnich i lekkich obrzękach. Mocna przędza oraz struktura mikro-siateczki zapewnia pożądany efekt.

Cechy produktu:

1) Struktura "PLASTRA MIODU" typowa jest dla wysokiej jakości rajstop przeciwżylakowych. Zapewnia dużą sprężystość i elastyczność wyrobu.

2) PROFILAKTYKA + TERAPIA + COMFORT

3) Stopniowany ucisk ujędrnia i wygładza nogi na całej długości (odpowiednio duży/średni/lekki). Rajstopy zapewniają poczucie komfortu, a nogi "nie męczą" się i nie puchną.

4) Wzmocniona część palcowa oraz pięta. Palce i piety narażone są na największe obciążenia i otarcia. Dlatego posiadają specjalne wzmocnienia, dzięki czemu wytrzymują nawet intensywne użytkowanie.

4) Wzmocniona część majtkowa (suport) zapobiega zsuwaniu się rajstop, a opinając brzuch i pośladki wysmukla figurę.

5) Rajstopy przeciwżylakowe to idealne rozwiązanie przy lekkich i cięższych schorzeniach żylnych nóg (żylaki, zmiany po przebytej zakrzepicy żył głębokich).

6) Rajstopy przeciwżylakowe nie są przeznaczone tylko i wyłącznie przy schorzeniach żylnych nóg. Często wybierają je kobiety pracujące w długotrwałej pozycji siedzącej lub stojącej. Rajstopy zapewniają poczucie komfortu, a nogi "nie meczą się" i nie puchną.

7) Jeśli dbasz przede wszystkim o swoje zdrowie, ale przy tym nie chcesz rezygnować z atrakcyjnego wyglądu wybierz rajstopy żylakowe firmy Orirose. To trwały i odporny na zniszczenia, idealny przy cięższych schorzeniach żylnych, średnich i lekkich obrzękach. Mocna przędza oraz struktura mikro-siateczki zapewnia pożądany efekt.

8) W przypadku kobiet, u których stwierdzono żylaki zaleca się nakładanie rajstop żylakowych rano zaraz po wstaniu z łóżka i zdejmowanie ich tuz przed położeniem się spać wieczorem. Dzięki swojej wyjątkowej odporności częste i regularne użytkowanie zapewnia stosującym je kobietom maksymalna skuteczność, efektywność i pewność terapii

Dobór rozmiaru

Powiązane produkty (3)