Slim Lift Short


Dostępność: W magazynie
Model: 01000/2
Punkty: 0

18.00 PLN

Dostępne opcje


*

*

Ilość:

Gorset wyszczuplający i modelujący figurę od linii ponad kolanami do wcięcia talii.

 

Slim Lift Short

 

Dzięki bieliźnie wyszczuplającej, modelującej i korygującej, której jesteśmy bezpośrednim importerem możesz osiągnąć piękną i szczupłą sylwetkę, już w kilka minut. Już nie zaskoczy cię niespodziewana
impreza, ponieważ Slim Lift Short ukryje niepotrzebny tłuszczyk na brzuszku, biodrach. Podniesie pośladki i wyszczupli uda. Nowoczesna budowa skradnie kilka centymetrów z najbardziej newralgicznych punktów powyżej linii kolan.

 

Ten model powinien przypaść do gustu kobietom, które chcą spłaszczyć brzuch, wysmuklić uda oraz podnieść pośladki (dzięki push – up). Regulowane nogawki nie przeszkadzają w noszeniu mini.

 

Slim Lift Short (gorset wyszczuplający i modelujący figurę od linii ponad kolanami do wcięcia talii) to jedna z wersji gorsetu typu slim’n lift znanego z TV. Gorset to produkt włoski, wykonany z przepuszczającej powietrze, elastycznej tkaniny, na bazie 28% włókien z elastanu, 68% poliamidu i 4% oplotu nici bawełnianych. Tkanina, z której wykonany jest Slim Lift Short wygładza i ukrywa wybrzuszenia oraz fałdki skóry od wcięcia talii do poziomu powyżej kolan. Nowatorski, potrójny oplot nici bawełnianych nie powoduje otarć, odparzeń oraz alergii skórnych.

 

ZALETY Slim Lift Short (gorset wyszczuplający i modelujący figurę od linii ponad kolanami do wcięcia talii):

  • Slim Lift Short to model gorsetu wyszczuplającego typu slim lift z bawełnianym klinem, który spłaszcza brzuch, likwiduje fałdki skóry oraz wszelkie pozostałości po ciąży.
  • Ściąga i opina biodra, nadając im regularny, wymodelowany kształt.
  • Pasy PUSH – UP podnoszą i korygują pośladki nadając im pełny i ujędrniony kształt.
  • Ujędrnia i delikatnie opina uda ukrywając cellulit.
  • Slim Lift Short posiada elastyczne nogawki o regulowanej długości, które dostosujesz w zależności od potrzeby (do długiej, wieczorowej kreacji lub krótkiej mini).
  • Dzięki zastosowaniu nowatorskiego, potrójnego oplotu nici bawełnianych na styku tkanina - skóra, skóra pod gorsetem oddycha, nie powstają otarcia, odparzenia oraz alergie skórne, a gorset można nosić niezależnie od pory roku (wiosna – lato – jesień - zima)
  • Gorset korygując, modelując i wyszczuplając talię, biodra, brzuch i uda zapewnia atrakcyjny wygląd, a tym samym lepsze samopoczucie.

 

W renomowanych butikach cena Slim Lift Short przekracza 60zł.
U nas możesz go zakupić w cenie: 18,00 zł

 

DOBÓR ROZMIARU:

 

Doboru rozmiaru należy dokonać na podstawie posiadanego w danej chwili obwodu bioder. Uzyskany z pomiaru obwód bioder należy przenieść na poniższą tabelę rozmiarów i wybrać odpowiedni rozmiar. Nie dobieramy rozmiarów ani większych ani mniejszych od uzyskanych z pomiaru. Jedyne odstępstwo od ww. zasady dotyczy sytuacji, kiedy obwód bioder wypada na pograniczu dwóch rozmiarów. Wówczas w tego typu gorsetach wyszczuplających prosimy o dobór rozmiaru mniejszego. 

 

TABELA ROZMIARÓW:

 

Rozmiar

Rozmiar

Obwód bioder

S1

36/38

88-94

M2

38/40

94-100

L3

40/42

100-106

XL4

42/44

106-112

XXL5

44/46

112-118

XXXL6

46/48

118-124

 

 

Powiązane produkty (7)