Push-up Magic Slim Control


Dostępność: W magazynie
Model: 03006
Punkty: 0

25.99 PLN

Dostępne opcje


*

*

Ilość:

Figi wyszczuplające i modelujące talię, dolne i górne partie brzucha,

wygładzające biodra i kształtujący pośladki,
idealny po porodzie.

Push - up MAGIC slim control

Oryginalny produkt marki:

Uformuje Twoją figurę na nowo

Tylko w sieci sklepów należących do Orirose i dobrych sklepach z bielizną wyszczuplającą

OPIS PRODUKTU

Figi push-up magic slim control marki Orirose to majtki wyszczuplające, które dzięki zastosowaniu niezwykle cienkiej, sprężystej i idealnie przylegającej do ciała tkaninie na bazie SPANDEXU w dyskretny sposób skorygują (ukształtuje na nowo) Twoją figurę na linii od talii, górne i dolne partie brzucha, poprzez biodra po pośladki.

Miękki, cienki ale wytrzymały i sprężysty materiał w połączeniu z przemyślanym krojem oraz płaskim wykończeniem na styku tkanina-skóra modeluje "niedoskonałości" idealnie przylegając do ciała zapewniając PERFEKCYJNĄ GŁADKOŚĆ.

ZALETY

1) Figi push-up magic slim control marki Orirose to majtki wyszczuplające, które dzięki zastosowaniu niezwykle cienkiej, sprężystej i idealnie przylegającej do ciała tkaninie na bazie SPANDEXU w dyskretny sposób skorygują (ukształtuje na nowo) Twoją figurę na linii od talii, górne i dolne partie brzucha, poprzez biodra po pośladki.
2) Miękki, cienki ale wytrzymały i sprężysty materiał w połączeniu z przemyślanym krojem oraz płaskim wykończeniem na styku tkanina-skóra modeluje "niedoskonałości" idealnie przylegając do ciała zapewniając PERFEKCYJNĄ GŁADKOŚĆ.
3) TRZY STOPNIE UCISKU to rozwiązanie zapewniające w zależności od potrzeby regulację ucisku na talię i brzuch. Dzięki trzystopniowej regulacji swobodnie dostosujesz ucisk do posiadanego w danej chwili obwodu talii i brzucha. Regulacja zapewnia możliwość zwiększenia lub zmniejszenia ucisku w zależności od potrzeby.
4) Pełne rozpięcie części brzusznej ułatwia ubranie fig wyszczuplających.
5) Efekt PŁASKI BRZUCH to odpowiednio skrojony układ tkanin składający się na wzmocnienie części brzusznej, modelujący, wyszczuplający i wygładzający dolne i górne partie brzucha.
6) Pasy PUSH - UP podnoszą i ujędrniają pośladki nadając im wymodelowany kształt.
7) Majtki wyszczuplające o PODWYŻSZONYM STANIE kształtują linię talii, modelują dolne i górne partie brzucha, wygładzają biodra i ujędrniają pośladki przy zachowaniu maksimum DYSKRECJI NOSZENIA.
8) Jest niezastąpiony dla kobiet:
- po porodzie
- na diecie
- które w dosłowna minutę chcą wymodelować sylwetkę na odcinku od talii - po pośladki.

DOBÓR ROZMIARU

Doboru rozmiaru należy dokonać na podstawie posiadanego w danej chwili obwodu bioder i talii. Uzyskane z pomiaru obwody (bioder i talii) należy przenieść na poniższą tabele rozmiarów i wybrać odpowiadający rozmiar. Nie dobieramy rozmiarów ani większych ani mniejszych od uzyskanych z pomiaru. Jedyne odstępstwo od ww. zasady dotyczy sytuacji, kiedy obwody bioder lub talii wypadają na pograniczu dwóch rozmiarów. Wówczas w tego typu gorsecie wyszczuplającym prosimy o dobór rozmiaru większego.

ZAPRASZAMY

 

Powiązane produkty (6)