Body Satin


Dostępność: W magazynie
Model: 0103
Punkty: 0

33.98 PLN

Dostępne opcje


*

*

Ilość:

Wyszczuplające i równomiernie modelujące figurę, kształtujące biust i pośladki,

wygładzające talię i biodra body wyszczuplające

Body satin

Oryginalny produkt marki

Tego modelu nie kupisz w innym sklepie.

Tylko w sieci sklepów należących do Orirose i dobrych sklepach z bielizną ciążową i wyszczuplającą.

OPIS PRODUKTU

          Body SATIN marki Orirose to body wyszczuplająco modelujące, które dzięki zastosowaniu sprawdzonej, sprężystej i gładko przylegającej do ciała tkaniny na bazie poliamidu i elastanu w szybki i dyskretny sposób skoryguje (ukształtuje na nowo) Twoją figurę na linii od biustu, poprzez talię, brzuch, biodra i pośladki.
          Sprężysty, SATYNOWY ale wytrzymały materiał w połączeniu z nowatorskim krojem czerpiącym z idei bielizny bezszwowej, laserowej i klasycznej modeluje "niedoskonałości" gładko przylegając do ciała.
Body doskonale dopasowuje się do kobiecej sylwetki. Płaskie wykończenia na przejściu tkanina - skora zapewniają maksimum dyskrecji oraz PERFEKCYJNA GŁADKOŚĆ.
Body powstało poprzez PRZEMYŚLANE POŁĄCZENIE klasycznego kroju body wyszczuplającego z klasycznym, gładkim BIUSTONOSZEM powiększającym biust typu push-up. Połączenie to zapewnia, że pomiędzy biustem, a częścią majtkową body nie powstaje nieestetyczna przerwa. Część majtkowa pewnie przylega do ciała - od dolnych po górne partia brzucha.
Biustonosz typu Push-up UNOSI, kształtuje i koryguje biust. Wizualnie powiększa biustu od 1-ego do 2-óch rozmiarów. Miseczki o grubości ok 4mm usztywnione zostały w dolnej części fiszbiną stabilizującą i kształtującą biust.
Body SATIN marki Orirose wizualnie MODELUJE SYLWETKĘ nadając jej kobiece proporcje poprzez wizualne powiększenie biustu, przy jednoczesnym wyszczupleniu dolnych i górnych partii brzucha oraz wygładzeniu linii talii i bioder.
Cienkie (14 mm) w pełni odpinane, regulowane ramiączka nie tylko podtrzymują body na ciele ale pozwalają na optymalną regulacją stanu body.
Komfortowe zapięcie w kroku pozwala na bezproblemowe korzystanie z toalety.
Pozbawiony obszyć PUSH - UP kształtuje i ujędrniają pośladki nadając im wymodelowany kształt. Płaskie przejście na styku tkanina - skóra zapewnia maksimum DYSKRECJI.

ZALETY

1) Body SATIN marki Orirose to body wyszczuplająco modelujące, które dzięki zastosowaniu sprawdzonej, sprężystej i gładko przylegającej do ciała tkaniny na bazie poliamidu i elastanu w szybki i dyskretny sposób skoryguje (ukształtuje na nowo) Twoją figurę na linii od biustu, poprzez talię, brzuch, biodra i pośladki.
2) Sprężysty, SATYNOWY ale wytrzymały materiał w połączeniu z nowatorskim krojem czerpiącym z idei bielizny bezszwowej, laserowej i klasycznej modeluje "niedoskonałości" gładko przylegając do ciała.
3) Body doskonale dopasowuje się do kobiecej sylwetki. Płaskie wykończenia na przejściu tkanina - skora zapewniają maksimum dyskrecji oraz PERFEKCYJNA GŁADKOŚĆ.
4) Body powstało poprzez PRZEMYŚLANE POŁĄCZENIE klasycznego kroju body wyszczuplającego z klasycznym, gładkim BIUSTONOSZEM powiększającym biust typu push-up. Połączenie to zapewnia, że pomiędzy biustem, a częścią majtkową body nie powstaje nieestetyczna przerwa. Część majtkowa pewnie przylega do ciała - od dolnych po górne partia brzucha.
5) Biustonosz typu Push-up UNOSI, kształtuje i koryguje biust. Wizualnie powiększa biustu od 1-ego do 2-óch rozmiarów. Miseczki o grubości ok 4mm usztywnione zostały w dolnej części fiszbiną stabilizującą i kształtującą biust.
6) Body SATIN marki Orirose wizualnie MODELUJE SYLWETKĘ nadając jej kobiece proporcje poprzez wizualne powiększenie biustu, przy jednoczesnym wyszczupleniu dolnych i górnych partii brzucha oraz wygładzeniu linii talii i bioder.
7) Cienkie (14 mm) w pełni odpinane, regulowane ramiączka nie tylko podtrzymują body na ciele ale pozwalają na optymalną regulacją stanu body.
8) Komfortowe zapięcie w kroku pozwala na bezproblemowe korzystanie z toalety.
9) Pozbawiony obszyć PUSH - UP kształtuje i ujędrniają pośladki nadając im wymodelowany kształt. Płaskie przejście na styku tkanina - skóra zapewnia maksimum DYSKRECJI.
10) Wyszczuplające Body SATIN marki Orirose jest niezastąpionym dodatkiem pod kreację wieczorową lub do codziennego użytku dla kobiet:
a) po porodzie (opinana, wygładza i pomaga przy wchłanianiu się tzw. miękkiego poporodowego brzucha)
b) na diecie (delikatny ucisk żołądka powoduje uczucie sytości)
c) które w dosłowna minutę chcą wymodelować swoją sylwetkę.

DOBÓR ROZMIARU

         Doboru rozmiaru należy dokonać na podstawie poniższej tabeli rozmiarów. Uzyskane z pomiaru obwody należy przenieść na poniższą tabele rozmiarów i wybrać odpowiadający rozmiar. Nie dobieramy rozmiarów ani większych ani mniejszych od uzyskanych z pomiaru. Jedyne odstępstwo od ww. zasady dotyczy sytuacji, kiedy obwody wypadają na pograniczu dwóch rozmiarów. Wówczas w tego typu body wyszczuplającym prosimy o dobór rozmiaru mniejszego.

 

ZAPRASZAMY

Powiązane produkty (8)