Push-up Magic Slim Control


Dostępność: W magazynie
Model: 03006
Punkty: 0

25.99 PLN

Dostępne opcje


*

*

Ilość:

Wyszczuplający i modelujący talię, brzuch, wygładzający biodra  kształtujący pośladki, idealny  po porodzie

 

Push – up Magic Slim Control

 

Wykonany na bazie SPANDEXU 
To rewelacyjna nowość na rynku polskim ! 
Smukła talia, płaski brzuch i kształtne pośladki w kilka sekund!

 

            Dzięki gorsetowi wyszczuplającemu Push – up Magic Slim Control, w dyskretny sposób skorygujesz niedoskonałości talii i brzucha, co pozwoli Ci na nowo odkryć w sobie atrakcyjną kobietę. Ulubiona sukienka znów o rozmiar za mała? Nie jeśli masz wykonane z niezwykle cienkiego i wytrzymałego materiału gorset Push – up Magic Slim Control, który jest całkowicie niewidoczne pod ubraniem. Dlatego nosząc ten model zachowujesz maksimum dyskrecji. Dyskretnie i tanio! Niech znajomi zaczną podziwiać Twoją smukłą figurę.

 

ZALETY Push – up Magic Slim Control:

  • Gorset wyszczuplający wykonany został z miękkiego i przyjemnego w dotyku, cienkiego i wytrzymałego materiału na bazie SPANDEXU, który zapewnia wyjątkowy komfort noszenia. Unikalny krój w połączeniu z nowatorską, wytrzymała i elastyczną tkaniną idealnie modeluje talię. Płaskie szycie gorsetu modelującego talie, brzuch i kształtującego pośladki Push – up Magic Slim Control potęguje jego dyskrecje noszenia.
  • Dzięki gorsetowi w sposób dyskretny i szybki  skorygujesz niedoskonałości talii, brzucha, bioder, a ulubiona sukienka o rozmiar za mała znów będzie układać idealnie.
  • Dyskretny, elastyczny, cienki i wytrzymały materiał zapewnia pewne przyleganie gorsetu wyszczuplającego do ciała. Dlatego Push – up Magic Slim Control nie zwija się i nie roluje zapewniając maksimum komfortu noszenia.
  • Trzystopniowa regulacja gorsetu zapewnia w zależności od potrzeby swobodną regulację ucisku. 
  • Niezastąpiony dla pań na diecie, ponieważ dzięki trzystopniowej regulacji swobodnie dostosujesz ucisk do posiadanego w danej chwili obwodu.
  • Idealny dla kobiet po porodzie, ponieważ pomaga pozbyć się brzuszka.
  • Unikalny krój, który układa się na każdej sylwetce.
  • Gorset  Push – up Magic Slim Control w dosłowną minutę wymodeluje – wyszczupli Twoją talie, brzuch, biodra i pośladki nadając Twojej figurze ponętny i pełen seksapilu kształt.

 

DOBÓR ROZMIARU:

 

Doboru rozmiaru należy dokonać na podstawie posiadanego w danej chwili obwodu bioder i pasa. Uzyskane z pomiaru obwody (bioder i pasa) należy przenieść na poniższą tabele rozmiarów i wybrać odpowiadający rozmiar. Nie dobieramy rozmiarów ani większych ani mniejszych od uzyskanych z pomiaru. Jedyne odstępstwo od ww. zasady dotyczy sytuacji, kiedy obwody bioder lub pasa wypadają na pograniczu dwóch rozmiarów. Wówczas w tego typu gorsecie wyszczuplającym prosimy o dobór rozmiaru większego. 

 

TABELA ROZMIARÓW:

 

Rozmiar

Obwód pasa [cm]

Obwód bioder [cm]

S/M

65 - 80

80 - 95

L/XL

80 - 90

95 - 105

XXL/XXXL

90 - 105

105 -115

 

Powiązane produkty (6)