Talia Magic Slim


Dostępność: W magazynie
Model: 01095
Punkty: 0

31.00 PLN

Dostępne opcje


*

*

Ilość:

Wyszczuplający i modelujący talię, brzuch, z trzystopniową regulacją ucisku gorset wyszczuplający

 

Talia Magic Slim 

 

Wykonany z przepuszczalnej powietrze, mocno wyszczuplającej mikro-siateczki.

 

Gorset wyszczuplający Talia Magic Slim  w dyskretny sposób skoryguje niedoskonałości talii i brzucha, co pozwoli Ci na nowo odkryć w sobie atrakcyjną kobietę. Ulubiona sukienka znów o rozmiar za mała? Nie jeśli masz wykonane z niezwykle cienkiej i wytrzymałej mikro-siateczki Talia Magic Slim. Nosząc ten model zachowujesz maksimum dyskrecji. Dyskretnie i tanio! Niech znajomi zaczną podziwiać Twoją smukłą figurę.

 

Gorset wyszczuplający Talia Magic Slim został wykonany z mikro-siateczki na bazie nylonu i spandexu o strukturze „plastra miodu”, które stosowane są obecnie w najnowocześniejszych technologiach wyrobów włókienniczych.

 

ZALETY gorsetu wyszczuplajacego Talia Magic Slim:

 • Gorset wyszczuplający Talia Magic Slim wykonany został z mikro-siateczki na bazie nylonu i spandexu o strukturze „plastra miodu”, gwarantującej trwałość i elegancję.
 • Wytrzymała, elastyczna i przewiewna mikro-siateczka w połączeniu z nowatorskim krojem gorsetu wyszczuplającego zapewnia wyjątkowy komfort noszenia, a płaskie szycie potęguje jego dyskrecję noszenia.
 • Dzięki Talia Magic Slim w sposób dyskretny i szybki skorygujesz niedoskonałości talii i brzucha, a ulubiona sukienka o rozmiar za mała znów będzie układać się idealnie.
 • Cztery elastyczne fiszbiny przylegją równomiernie do ciała oraz zapewniają gwarancję, że pas nie będzie się rolował ani z góry do doły ani z dołu ku górze.
 • Komfortowa trzystopniowa regulacja pasa, zapewnia w zależności od potrzeby swobodną regulację ucisku.
 • EFEKT XTREME BRA to specjalnie zaprojektowany, unikalny krój pasa skrojony pod kobiecą sylwetkę, który podnosi, podtrzymuje biust i optycznie ujędrnia biust.
 • Podcięty z około 32 centymetrów w części przedniej do około 21 centymetrów w części stan pasa zapewnia idealne dopasowanie do kobiecej figury. Dodatkową zaletą takiego kroju jest możliwość
  noszenia pasa do kreacji z odkrytymi plecami.
 • Efektywnie wyszczupla talię i zapewnia płaski brzuch.
 • Niezastąpiony dla pań na diecie, ponieważ dzięki trzystopniowej regulacji swobodnie dostosujesz ucisk do posiadanego w danej chwili obwodu.
 • Idealny dla kobiet po porodzie, ponieważ pomaga pozbyć się brzuszka.
 • Gorset wyszczuplający Talia Magic Slim w dosłowną minutę wymodeluje – wyszczupli Twoją
  talie, brzuch, nadając Twojej figurze ponętny i pełen seksapilu kształt.

 

DOBÓR ROZMIARU:

 

Doboru rozmiaru należy dokonać na podstawie posiadanego w danej chwili obwodu pasa. Uzyskany z pomiaru obwód pasa należy przenieść na poniższą tabelę rozmiarów i wybrać odpowiadający rozmiar. Nie dobieramy rozmiarów ani większych ani mniejszych od uzyskanych z pomiaru. Jedyne odstępstwo od ww. zasady dotyczy sytuacji, kiedy obwód bioder wypadają na pograniczu dwóch rozmiarów. Wówczas w tego typu gorsecie wyszczuplającym prosimy o dobór rozmiaru większego.

 

TABELA ROZMIARÓW:

Rozmiar

Obw. pasa (talii)

S/M

60-75

L/XL

75-90

XXL/XXXL

90-105

Powiązane produkty (12)