Tummy Shape


Dostępność: W magazynie
Model: 029051B
Punkty: 0

25.00 PLN

Dostępne opcje


*

*

Ilość:

Wyszczuplający brzuch, modelujący talię, niezastąpiony po porodzie i diecie

pas wyszczuplający z trzystopniową regulacja ucisku

TUMMY shape

Oryginalny produkt marki

Tego modelu nie kupisz w innym sklepie.

Tylko w sieci sklepów należących do Orirose i dobrych sklepach z bielizną ciążową i wyszczuplającą.

OPIS PRODUKTU

          Zróżnicowany, naprzemienny układ warstw materiału, z którego wykonany został pas wyszczuplający Tummy shape optymalnie modeluje, wyszczupla oraz wygładza linię talii oraz brzuch.
Miękki, cienki ale wytrzymały i sprężysty materiał w połączeniu z przemyślanym krojem oraz płaskim wykończeniem na styku tkanina-skóra modeluje "niedoskonałości" przylegając do ciała zapewniając optymalną GŁADKOŚĆ.
          TRZY STOPNIE UCISKU to rozwiązanie zapewniające w zależności od potrzeby regulację ucisku na talię i brzuch. Dzięki trzystopniowej regulacji swobodnie dostosujesz ucisk do posiadanego w danej chwili obwodu talii i brzucha. Regulacja zapewnia możliwość zwiększenia lub zmniejszenia ucisku w zależności od potrzeby.
Pełne rozpięcie części brzusznej ułatwia ubranie pasa wyszczuplającego TUMMY shape. Pas wyszczupla, modeluje  i wygładza dolne i górne partie brzucha.
          Cztery elastyczne fiszbiny przylegają równomiernie do ciała. Usztywniają talię oraz odcinek lędźwiowy pleców. Dodatkowo zapobiegają rolowaniu się pasa wyszczuplającego z góry na dół oraz z dołu ku górze.
PODWYŻSZONY STAN pasa wyszczuplającego do 23 cm równomiernie kształtuje linię talii oraz modeluje dolne i górne partie brzucha przy zachowaniu maksimum DYSKRECJI NOSZENIA.

ZALETY

1) Zróżnicowany, naprzemienny układ warstw materiału, z którego wykonany został pas wyszczuplający Tummy shape optymalnie modeluje, wyszczupla oraz wygładza linię talii oraz brzuch.
2) Miękki, cienki ale wytrzymały i sprężysty materiał w połączeniu z przemyślanym krojem oraz płaskim wykończeniem na styku tkanina-skóra modeluje "niedoskonałości" przylegając do ciała zapewniając optymalną GŁADKOŚĆ.
3) TRZY STOPNIE UCISKU to rozwiązanie zapewniające w zależności od potrzeby regulację ucisku na talię i brzuch. Dzięki trzystopniowej regulacji swobodnie dostosujesz ucisk do posiadanego w danej chwili obwodu talii i brzucha. Regulacja zapewnia możliwość zwiększenia lub zmniejszenia ucisku w zależności od potrzeby.
4) Pełne rozpięcie części brzusznej ułatwia ubranie pasa wyszczuplającego TUMMY shape.
5) Pas wyszczupla, modeluje  i wygładza dolne i górne partie brzucha.
6) Cztery elastyczne fiszbiny przylegają równomiernie do ciała. Usztywniają talię oraz odcinek lędźwiowy pleców. Dodatkowo zapobiegają rolowaniu się pasa wyszczuplającego z góry na dół oraz z dołu ku górze.
7) PODWYŻSZONY STAN pasa wyszczuplającego do 23 cm równomiernie kształtuje linię talii oraz modeluje dolne i górne partie brzucha przy zachowaniu maksimum DYSKRECJI NOSZENIA.
8) Płaskie wykończenia pasa wyszczuplającego zapobiega powstawaniu nieestetycznych wałeczków na przejściu tkanina-skóra
9) Jest niezastąpiony dla kobiet:
  a) po porodzie (opinanie, wygładzanie i przy wchłanianiu się tzw. miękkiego poporodowego brzucha)
  b) na diecie (delikatny ucisk żołądka powoduje uczucie sytości)
  c) które w dosłowna minutę chcą ukształtować talię i brzuch.

DOBÓR ROZMIARU

         Doboru rozmiaru należy dokonać na podstawie posiadanego w danej chwili obwodu talii. Uzyskany z pomiaru obwód należy przenieść na poniższą tabele rozmiarów i wybrać odpowiadający mu rozmiar. Nie dobieramy rozmiarów ani większych ani mniejszych od uzyskanych z pomiaru. Jedynym odstępstwem od ww. zasady jest sytuacja, kiedy wartość obwodu talii wypada na pograniczu dwóch rozmiarów. Wówczas należy dobrać rozmiar większy

ZAPRASZAMY

Powiązane produkty (6)