Body Suit


Dostępność: Brak w magazynie
Model: 02626-2
Punkty: 0

38.00 PLN

Dostępne opcje


*

*

Ilość:

Wyszczuplające i masujące talię, biodra, brzuch, kształtujące biust

 

Bezszwowe body SUIT

 

Dzięki bezszwowym kroju Body SUIT z masażem, jest całkowicie niewidoczne pod ubraniem. Dlatego nosząc ten model zachowujesz maksimum dyskrecji. Unikalna porowata struktura materiału rozmasowuje skórę pomagając spalić tłuszczyk. Dyskretnie i tanio. Niech znajomi zaczną podziwiać Twoją smukłą figurę.

 

Bezszwowe Body SUIT skutecznie wymodelują i ukryją kilka zbędnych centymetrów, wydobywając z Ciebie 100% sexapilu i kobiecości!

 

ZALETY BEZSZWOWEGO BODY SUIT:

  • Wykonane są z miękkiego i przyjemnego w dotyku, nowatorskiego materiału na bazie poliamidu, nylonu i bawełny, który zapewnia wyjątkowy komfort noszenia.
  • Specjalnie zaprojektowana trójwymiarowa struktura materiału, przy delikatnym ruchu masuje Twoją skórę, poprawiając krążenie w jej powierzchniowych warstwach. Dlatego bezszwowe Body SUIT działają wyszczuplająco, modelująco, a przede wszystkim antycelullitowo.
  • Bardzo sprężysty materiał w połączeniu z bezszwowym krojem proponowanego modelu zapewnia, że body idealnie przylegają do ciała. Dzięki temu są zupełnie niewidoczne pod ubraniem, zapewniając maksimum dyskrecji.
  • Body ukrywają fałdki i niechciane wypukłości, modelując i wyszczuplając sylwetkę od linii bioder pod biust.
  • Napinają i ujędrniają skórę.
  • Bezszwowe Body SUIT modelują kształt i podtrzymują biust.
  • Szerokie, elastyczne ramiączka pewnie i równomiernie przylegają do ramion.
  • Trzystopniowa regulacja w kroku umożliwia regulowanie stanu, a przede wszystkim zapewnia szybkie i bezproblemowe skorzystanie z toalety.

 

DOBÓR ROZMIARU:


Doboru rozmiaru należy dokonać na podstawie posiadanego w danej chwili obwodu bioder. Uzyskany z pomiaru obwód bioder należy przenieść na poniższą tabele rozmiarów i wybrać odpowiadający rozmiar. Nie dobieramy rozmiarów ani większych ani mniejszych od uzyskanych z pomiaru. Jedyne odstępstwo od ww. zasady dotyczy sytuacji, kiedy obwód bioder wypada na pograniczu dwóch rozmiarów. Wówczas w tego typu bodach wyszczuplających prosimy o dobór rozmiaru mniejszego. 

 

TABELA ROZMIARÓW:

Rozmiar

Rozmiar

Obwód bioder [cm]

M

38/40

80 - 90

L

40/42

90 - 100

XL

42/44

100 - 110

 

Powiązane produkty (7)